İthal Duvar Kağıtları

0
8121
ithal duvar kağıtları 6

Ev dekorasyonunda, bir çok önemli detay gibi duvarlar üzerinde yapılan çalışmalar da görselliği yansıtan ve uyumu büyük ölçüde tamamlayan etkenlerden biridir. Dekorasyon çalışmalarında duvara uygulanacak çeşitli yöntemler ve estetik öğeler bulunmaktadır. Tercihe göre duvarda boya, ithal duvar kağıdı, panel uygulamaları ya da taş kaplama yapılabilir. Seçim yapılırken dikkat edilecek etken evin genel dekoratif özelliklerini dikkate almaktır.Evinizin gerek dekorasyonu gerek duruşu çok önemli.Mobilyalarınıza yada iç cepheye uygun olabilmesi için seçeceğiniz duvar kağıdının deseninin ve kalitesinin önemi yanısıra renklerine de ayrıca dikkat etmek gerekir. Şayet ithal duvar kağıdı kullanmaya karar verdiysek, seçeneklerimiz oldukça fazla.İthal duvar kağıtlarında renk ve desen yelpazesi bir hayli geniş.Öyleki seçerken sizi kararsızlığa bile düşürebilir.

 

Duvar kağıtları geçmiş yıllardan beri kullanılan ürünlerdir. Badana-boya işlerinden sıkılan ev sahipleri ya da kiracılar duvar kağıtlarını kullanmaya başlamışlardı fakat estetik olarak çok iyi ürünler bulunmamaktaydı. Son zamanlarda dekorasyona verilen önemin artmasıyla birlikte ithal duvar kağıtları gündeme geldi. Türkiye pazarına girdikleri andan itibaren bu alanda büyük talep olmaya başladı ve kısa süre sonra da firmaların birbirleriyle olan rekabetleri gündeme geldi. Çok çeşitli renk seçenekleri ve çok çeşitli tasarımlarla üretilen ithal duvar kağıtları, herkesin zevkine uygun olarak mağazalardaki ve sanal ortamlardaki yerlerini aldı.Fiyat olarakta bütçenize uygun kalitelerde duvar kağıtları bulmanızhiçde zor değil artık.

    

 

Duvar kağıdı kullanımlarında çeşitli kombinasyonlar bulunuyor. İsteyen odanın bütün duvarlarını kaplarken, isteyen sadece tek duvarı ithal duvar kağıdıyla kaplayıp, diğer duvarlara ise kağıda uygun boya uygulaması kullanıyor. Bu tamamen kişinin zevkiyle ilgili bir durum. Çeşitler çok sayıda olduğu için seçim biraz zor. Fakat karar verdikten sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor.Uygulamasıda kolay olan duvar kağıtları popülüterliğini koruyacağa benziyor. İthal duvar kağıtlarında desenler çok fazla ise, duvara uygulama konusunda profesyonel birinden yardım almakta fayda vardır. Çünkü parça parça yapıştırıldığı için, desenlerin birbirine denk getirilmesi gerekir. Şayet getirilmezse ortaya çıkan görüntü pek de iç açıcı olmayacaktır. Bu sebeple bu konuyla dikkat etmek gerekir.Fakat desensizsadece renk odaklı bir duvar kağıdı seştiysenizbiraz pratikle sizde yapabilirsiniz.

 

İthal duvar kağıdı fiyatları, markaya ve modele göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple genelleme yapmak yerine en doğru bilgiyi ithal duvar kağıdı satan yerlerden edinebiliriz. Fiyatlar genellikle metrekare üzerinden verilmektedir