Kağıt Bardak Modelleri

0
2730

Bugüne kadar birçok mutfak gerecinden bahsettik sizlere. Kimisi çok dayanıklı kimisi çok kaliteli idi. Bugün ise dayanıklılığı çok önemli olmayan fakat çok fazla tercih edilen bir üründen bahsedeceğiz . Kağıt bardakların özellikle son yıllarda hemen her yerde kullanıldığı mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Özellikle birçok toplantı ve sosyal aktivitelerde sıkça tercih edilen bir servis ürünü kağıt bardaklar. Doğum günleri ve ofisler gibi kalabalık ortamlarda özellikle tercih edildiğinin altını çizelim. Tek kullanım için uygun olan kağıt bardakların tercih nedeni pratik olmaları elbette. Malum güzel toplantıların birde sonu var ki bu sonda dağ gibi bir bulaşık ile karşı karşıya kalınıyor maalesef. Kimi zaman bulaşık makineleri bile bu kalabalığa çare olamıyor. Hem zaman hem de pratik olarak artıları olan kağıt bardakların maliyetleri de oldukça düşük.

 

 

    

Tercih nedenleri arasında elbette pratik bir ürün olması kadar da düşük maliyetinin rol oynadığı kesin. Yukarıda modelleri ve ebatları ile ilgili fikir edinebilmeniz için farklı kağıt bardak görsellerine yer verdik. Bu modeller arasında kahve ve çay için uygun olanların yanı sıra özel günler için düşünülmüş parti bardakları da olduğu ortada. İnsan kalabalığının olduğu ortamlarda daha hijyenik bir ortam yaratılması için de yardımcı kağıt bardak modelleri. Kalın malzemesi ile rahatça sıcak veya soğuk içeceklerin servisine uygun bu ürünleri ilgili satış noktalarında bulabilirsiniz. Toplu olarak alabileceğiniz bu pratik ürünü tek tek de almanız mümkün. Farklı boy ve modelleri de istediğiniz gibi bir ürün bulmanızı kolaylaştırıyor. Maliyeti çok uygun dediğimiz kağıt bardak modellerinin özellikle halka açık alanlarda kullanılması ise hem iş yükünü azaltıyor hem de maliyeti düşürüyor. Özellikle iş yerlerinde tercihi bu etkenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Günlük kullanım için evde çok uygun olduğunu söyleyemeyeceğiz fakat ofis ve özel toplantılar için gerek maliyet gerek pratiklik açıdan çok uygun bir ürün olduğunu da burada söylemeliyiz.

Önceki İçerikÇatal Bıçak Takımı
Sonraki İçerikCezve Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.