Kahvaltı Takımları

0
9188

Günün en önemli öğünü olan kahvaltıların öğün çeşidi olarak ayrıca bir önemi olduğunu söylemeliyiz. Çalışanların her gün güzel bir kahvaltı ile güne başlamaları mümkün olmuyor. Erken kalkıp hakkını vererek kahvaltı yapanlar da vardır mutlaka ama genelleme yapıldığında durum böyledir maalesef. Tabi böyle olunca insanlar hoş bir kahvaltı keyfini özler oluyor ve hafta sonlarını iple çekiyor. Gelen hafta sonu ile kahvaltı keyfi için bir özeniliyor bir özeniliyor. Kahvaltı sofrasında önemli olan önce gözü doyurmak ya, en güzel kahvaltı takımları çıkarılıyor masalar kuruluyor ve kırk çeşit kahvaltılık ile beklenen an geliyor. Hafta sonu kahvaltıları o kadar uzun tutuluyor ki kimsenin hemen sofradan kalkası yok. İşte bu güzel sofraların baş tacı kahvaltı takımları da önemli bir rol oynuyor. Kahvaltıya misafir gelse de gelmese de en güzel takımlar kullanılıyor. Eskiden bu kadar özen gösterilmezdi kahvaltı takımlarına fakat zaman geçtikçe bu bir keyif haline geldi.

 

 

    

Özel kahvaltı takımları alındı. Kombin olsun diye çatal bıçaklar, masa örtüleri tam bir uyum içinde sergilenmeye başlandı. Kahvaltı tabakları ve çay fincanlarında pek güzel modeller üretildi. İnsan almadan bakmadan duramıyor doğrusu. İşte en güzel kahvaltı takımlarından görseller hazırladık sizlere. Fiyatları yüksek olmayan kahvaltı takımları yer yer farklılıklar gösteriyor. Bu tamamen sizin beğeninize kalmış. Kimisi kapaklı tercih ediyor kimisi de sade servis amaçlı takım halinde kullanılıyor. Bize sorarsanız her birinin de yeri ayrı. Kapaklı kahvaltı takımları saklama kabı havasında olduğundan sadece buzdolabı için kullanımı doğru. Servis için mutlaka ayrıca bir takım bulundurulmalı. Zaten kapaklı kahvaltı setlerinin içinde servis tabakları yok. Farklı ürünler ile kullanımı pek hoş geliyor göze. Kahvaltı takımları arasında en beğenilen modeller şüphesiz ki cıvıl cıvıl renk ve desenli olanlar. Özellikle çiçek desenli takımlar çok güzel. Kahvaltı takımları için de neler yer alıyor dersek; düz servis tabağı iki boy, çaydanlık, çay fincanı ve tabağı, şekerlik, yumurtalık, iki adet servis için uzun tabak ve peçetelik bulunuyor. Kahvaltı takımının içeriği sunulan modelle göre değişiyor.

Önceki İçerikLeylak
Sonraki İçerikAhşap Yataklar
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.