Kanvas Tablo

0
5247

Son zamanlarda çok dikkat çeken bir dekorasyon ürününden bahsetmek istiyoruz sizlere. Kanvas tablolardan bahsedeceğiz. Kanvas diğer adı ile tual bezi üzerine dijital baskı yapılmasıdır. Kanvas Pamuk ve polyester karışımı bir üründür. Kullanılan malzeme ne kadar kalın ise o kadar kalitelidir. Kaliteli kanvasın dokusu kumaşa benzer ve arkası sarımtırak bir renk halindedir. Kaliteli ürünü bu şekilde ayırt edebilirsiniz. Kalitesiz kanvas tablolar ise vinil bir malzemeden üretilirler ve dokusu yoktur. Yüzeyi pürüzsüz ve arkası beyaz renklidir. Bu ürünler kalitesiz malzemeden imal edilir ve kötü bir kimyasal koku yayarlar. Kanvas tablolarda yapılan vernikleme işlemi orjinalini bozmamak ve resmin parlamaması için elde yapılır. Resmi korumak amaçlı yapılan bu işlem son derece hassastır Kanvas tabloların ömrünü uzatır ve dış etkenlere karşı korur. Kanvas tabloların kumaşı zamanla sarkma yapmaması için iyice kenarlarından gerilerek tablo haline getirilir.

    

Kanvas tablolar ile ilgili sizleri bilgilendirdik gelelim modellerine ve dekoratif açıdan yerine. Dekorasyona önem veren herkes evinde klasik ve ya modern mutlaka bir tablo bulundurur. Son derece şık duran bu tablolar farklı tarzıyla da her kesimden beğeni görmektedir. Kanvas tabloların parçalı modelleri dekorasyonda sıkça tercih edilen bir ürün. Manzara resimlerinin kanvas tablolar üzerindeki yer tartışılmaz. Parçalı olarak sunulan bu örnekler gerçekten muhteşem. Son yıllarda modern tablo bulmak zorlaşmıştı. Gerek klasik model ve çerçevelerden dolayı resim seçmek zor oluyordu. Kanvas tablolarla bu sıkıntı ortadan kalktı diyebiliriz. Son derece şık resimler bulabilirsiniz. Çerçevesiz olması da ayrıca hoş geliyor göze. Salonlar da ,holde ,mutfakta, ofiste, yatak odalarında son derece zarif duran kanvas tablolar dekoratif olarak sade ve şık. Evinde kalabalığı sevmeyenler içinde ayrıca tavsiye ediyoruz. Yaşam alanlarını daha güzel ve yaşanılası yerler haline getirmek için bunca çaba. Doğru mobilyalar doğru aksesuarlar ile kullanıldığında gösteriyor tablo kendini. Kanvas tablolarda çiçeklerin figürlerinin kullanılması da ayrı bir hoşluk olmuş. Doğa resimleri ve çiçek resimlerinin insanların ruh hali üzerindeki olumlu etkilerini de hatırlatalım. Kanvas tablolar saat olarak da üretiliyor. Bu şekilde üretilen ürünler küçük evler içinde son derece uygun.

Önceki İçerikOyuncak Sepeti
Sonraki İçerikAmerikan Servis Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.