Kartonpiyer Kalıpları ve Kartonpiyer Fiyatları

0
7165
kartonpiyer kalıpları 1

Öncelikle konuya yabancı olan okuyucularımız için “kartonpiyer nedir?” sorusunun cevabını açıklamakta fayda var. Kartonpiyerler evlerde, ofislerde tavanla duvarın bileşme noktasına şerit olarak uygulanır. Ayrıca avize etrafında da değişik kalıplarla sık olarak kullanılmaktadır. Kartonpiyerler görselliği önemli ölçüde arttıran ürünlerdir ve dekorasyona önem veren kişilerin mutlaka kullanması gerekir. Kartonpiyerlerin bulunmadığı odalarda büyük ölçüde dekoratif eksiklik gözlemlenir.

Kartonpiyerler alçıdan veya köpükten üretilmektedirler. Son dönemlerde köpük kartonpiyerler projelerde daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Alçı kartonpiyerler iyi monte edilmezlerse düşme tehlikesi ortaya çıkabilir ve insanların başına düşerek ciddi kazalara sebep olabilir. Fakat köpük kartonpiyerlerde böyle bir sıkıntı yoktur. Herhangi bir kazaya neden olmazlar. Hem köpük kartonpiyerlerde, hem de alçı kartonpiyerlerde değişik kalıplar bulunmaktadır. Zevke uygun olarak değişik şekilleri içeren kalıplar tercih edilebilir. Evin her odasında ayrı kalıplar tercih edilebileceği gibi, tek tip kalıp bütün evde rahatlıkla kullanılabilir.

    

kartonpiyer kalıpları 1

Kartonpiyer genel dekoratif öğelerin arasında önemli bir eksikliği kapatarak görsel bir güzellik oluşturur. Bu sebeple bizlerde mutlaka ve mutlaka kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. Köpük kartonpiyer fiyatları ve alçı kartonpiyer fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi satış ve uygulama noktalarından edinilebilir.