Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri ve Fiyatları

0
7340

Evlerimizin her bölümü bizim için elbet önemlidir. Fakat bazı bölümleri daha özel olabilmekle birlikte, çok daha fazla vakit harcadığımız alanlardan biri olabilir. Bu bazen salonumuz, bazen yatak odamız, bazen de mutfağımızdır. Bayanların mutfakta daha çok vakit geçirdiğini düşünürsek, bu alan onlar için oldukça önemlidir. Hanımlar yemek yaparken genel olarak kendilerini iyi hissedecekleri mutfaklarda olmak isterler. Renkleri olsun, tasarımları olsun, kullanışlılıkları olsun bir bütün olarak önem taşırlar. Bu sebeple bu ögelerin bir arada başarılı bir şekilde sunulduğu markalar araştırılmalı ve tercih edilmelidir. Bir evin mutfağı tadilata girecek veya sıfırdan yaptırılacaksa doğru seçim yapılmalı ve uygulattırılmalıdır. Çünkü seçilen tercihin uzun yıllar kullanılacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Başarılı markalardan biri olan Kelebek Mobilya, mutfak modelleriyle bu alanda ön plana çıkıyor. İncelendiğinde çok sayıda seçeneğiyle görücüye çıkan ürünleri her zevke hitap etmekle birlikte, hem kaliteli, hem modern hizmeti bir arada sunarak ciddi bir kullanım keyfi yaşatıyor.

Kelebek mobilyanın başarılı çalışmalarından önceki makalelerimizde bahsetmiştik. Hiç tereddüt etmeden mutfak konusunda da aynı çizgiyi yakaladığını söyleyebiliriz. Kullanan müşterilerin son derece memnun olduğu bu ürünler sürekli olarak geliştirilmekte, modern tasarım çizgisi bozulmadan üzerine yenilikler eklenmektedir. Kelebek mobilya mutfak modelleri arasında zevkinize uygun olan ürünü mutlaka bulacağınızı düşünüyoruz. Yapmanız gereken mevut olan tüm seçenekleri inceleyerek karar vermeye çalışmak.

Çok sayıda model arasından bazılarını, sizlerde de fikir oluştırması açısından incelemek istiyoruz. Bazı kelebek mobilya mutfak modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

    

kelebek mobilya mutfak modelleri

Bahsetmiş olduğumuz modern çizgileri bu karede rahatlıkla görmek mümkün. Kırmızı rengi, siyah ve beyaz ile harmanlayarak göz dolduran bir seçenek ortaya çıkaran kelebek mobilya, birbirinden güzel tasarımlarıyla potansiyel müşterilerinin seçimlerini zorlamaya devam ediyor. Kırmızının ahenginden hoşlanan herkesi, bu modeli görmesi için kelebek mobilya mağazalarına uğurlamak istiyoruz.

 

kelebek mobilya mutfak modelleri 2

İşte bizim en çok hoşumuza giden tasarımlardan bir tanesi. Fıstık yeşili ve siyah kullanılan bu çalışma, beyaz  zemin üzerine uygulanınca ortaya çıkan netice kesinlikle görülmeye değer. Yeşil renk başta herkese çekici gelmeyebilir fakat bu modeli bir de yerinde görmenizi öneririz. Bu durumda fikirlerinizin değişebileceğini düşünüyoruz.

Kelebek mobilya mutfak fiyatları ile ilgili bilgi almak için kelebek mobilya mağazalarıyla iletişim kurabilir yada www.kelebek.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.