Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları

0
4666

Önceki makalelerimiz’de Kelebek mobilyanın mükemmel üretimleri olan yemek odası ve oturma grupları üzerinde detaylı bir inceleme yapmış ve sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise üzerinde duracağımız bölüm, kelebek mobilya yatak odası takımları olacak. Yatak odası evimizin en özel ve belkide ön önemli kısmıdır bu sebeple tasarım dikkatli ve özenle yapılmalıdır ki günlük yaşantımıza başladığımız alan küçümsenmemelidir. Tasarımın ciddi bir çizgisi olduğunu hepimiz biliriz. Bu çizgiyi yakalayan markalar genellikle müşterinin aklında önemli bir yer ediniyorlar ve üzerinden yıllar da geçse bunu silmek pek mümkün olmuyor. Çünkü zevke hitap etme konusu çok farklı bir konu ve bunu her firmanın başarması da pek mümkün değil. Yatak odaları çiftlerin en özel alanlarıdır. Bu sebeple bu odanın estetiği belki de ev içerisindeki bütün alanlardan daha önemlidir. Markaların bazıları bunun bilincinde oldukları için çalışmalarını bu titizlikle yürütmekte ve başarıyı yakalamaktadır. Bazılarının çalışmaları ise hüsranla sonuçlanmaktadır. Her alanda olduğu gibi yatak odası takımındaki başarısıyla da adından söz ettiren kelebek mobilya gün geçtikçe çalışmalarına yenilerini ekleyerek daha da iyiye gidiyor. Her sene yapılan önemli yenilikler ve kombinasyonlar müşterinin beğenisine sunuluyor ve sonucun gayet başarılı olduğunu görüyoruz. Kelebek mobilya yatak odası takımları çok farklı renk kombinasyonları ile bir araya getirilerek özenle tasarlanıyor ve görücüye çıkıyor.

Sayıları oldukça fazla olduğundan dolayı hepsini aklımızda tutmak veya hepsi üzerinde konuşmak pek mümkün değil fakat bazı tasarımlar üzerinde birlikte detaylı bir inceleme yapacak olursak ortalama bir genellemenin de kapılarını açmış olacağız. İşte kelebek mobilya yatak odası takımlarından bazıları:

    

kelebek mobilya yatak odası takımları

Renkler arasındaki uyumları yakalamanın ve bunu başarılı bir tasarımla birleştirmenin o kadar da kolay olmadığını hepimiz biliriz. Yukarıda görmüş olduğumuz çalışma da bunun önemli bir örneği. ahşap ve beyaz kullanılarak oluşturulan bu takım evin genel havasına da uyum göstermiş. Ortaya çıkan sonuç gayet başarılı. Modeli incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

kelebek mobilya yatak odası takımları 2

Zeminin gri, duvarların ise yavruağzı tercih edildiği bu odada, kullanılan kelebek mobilya yatak odası takımına ait parçaların rengi de beyaz ve griden oluşuyor. Her parçayı ayrı ayrı ele aldığımızda tasarımları konusunda gayet başarılı bir sonuç ortaya çıktığını görüyoruz. Sağlanan bütünlükle birlikte kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model.

Kelebek mobilya yatak odası takımı fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler satış noktalarından elde edilebilir yada www.kelebek.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.