Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları

0
5459
kelebek mobilya yemek odası takımları 2

Aklında yemek odası almak gibi bir düşüncesi olan hemen hemen herkesin uğrak yeri olan kelebek mobilya, her bölümünde olduğu gibi, göz alıcı koleksiyonlarını bu alanda da gururla sergiliyor. Hızla ilerleyen zamanda hiçbirşey olduğu yerde kalmıyor. Mobilya sektörü teknolojik gelişmelerden en az etkilenen sektör olmasına rağmen, değişen dünyaya maksimum seviyede ayak uyduruyor. Dolayısı ile bu alanda faliyet gösteren bütün firmaların birbirleriyle rekabeti ortaya çıkıyor. Mobilya sektörü kendi içerisinde ayrıldığı alanlarda da ciddi bir rekabet trafiğine ayrılıyor. Örneğin bir firma yemek odası takımlarında çok iddalıyken, başka bir firma başka bir alanda daha iddalı olabiliyor. Fakat kelebek mobilya için kısmi başarılardan söz etmek pek mümkün değil. Çünkü tüm tasarımlarında büyük başarı ve beğeni çıtası yakalayan firma, zaman geçtikçe insanların gözünde daha da iyi noktalara erişiyor. Kelebek mobilya yemek odası takımları koleksiyonları incelendiğinde, her detay ve her mekan düşünülerek tasarlanmış mobilyalar karşımıza çıkıyor. Renklerin birbiriyle uyumunu, modern tasarımla çok başarılı bir şekilde bir araya getiren kelebek mobilya, karı-koca adayları başta olmak üzere herkesi seçim konusunda zorluyor. Çünkü seçenekleri oldukça fazla.

Evlerindeki mevcut yapı işlerini tamamlayan çiftler veya diğer aileler, mutlaka kendilerine uygun olan kelebek mobilya yemek odası takımını buluyorlar.  Yapılan araştırmalar sonucu modern dekorasyon öğeleriyle paralel olarak üretilen tasarımlar, bu anlamda müşteriye ciddi kolaylıklar sağlıyor. Dolayısı ile onca seçenek arasından uygun bir tasarım mutlaka çıkarılabiliyor.

Şimdi bazı kelebek mobilya yemek odası takımlarının özelliklerine şöyle bir göz atalım:

kelebek mobilya yemek odası takımları

    

Bu karede salon zemininde beyaz karoların kullanıldığını görüyoruz. Aynı şekilde duvarlarda, yer karolarıyla uyumlu bir şekilde yine beyaz olarak tercih edilmiş.  Siyah ve beyazın mükemmel uyumunu zaten tartışmamıza gerek yok. Dolayısı ile bu karede uygulanan kombinasyon, kelebek mobilyanın hoş tasarımlarından biri olan ahşap renk ile siyahın karışımıyla meydana gelmiş olan bu modelle desteklenmiş.  Siyahı sevenlerin aklının bir köşesinde bulundurması gereken bir tasarım olduğunu düşünüyoruz.

kelebek mobilya yemek odası takımları 2

Bu modelde ise yine zeminlerin ve duvarların beyaz tercih edildiğini görüyoruz. Buna uygun olarak ise, yine kelebek mobilyanın beyaz bir modeli olan bu yemek odası takımı tercih edilmiş. İlk düşüncede iki beyazın birbirini yok edeceği düşüncesine kapılabilirsiniz. Fakat aralarda kullanılan değişik renkteki objelerin mobilyaları ne kadar hoş bir şekilde ortaya çıkardığını görmek çok da zor olmasa gerek. Beyaz severler bu ve buna benzer çok sayıda modeli kelebek mobilya mağazalarında bizzat görerek test edebilirler. Önemli olan gerekli olan uyumu zevke uygun olarak yakalamak. Kelebek mobilya yemek odası takımı fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. Net bilgi mağazalardan doğru bir şekilde alınabilmektedir. Herkese kolaylıklar dileriz.

2013-Kelebek Yemek Odası

Bu muhteşem tasarım örneğinde tüm dekorasyon parçaları keskin hatlarla belli edilmiş ve parlak siyah zemin ile birleştirilmiştir.Yemek masası ve diğer bazı dekorlarda ceviz ve beyaz lake kullanılmıştır. Özellikle parlak siyah zemin ve beyaz lakenin birleşimi harika bir tasarım olarak bizlere sunulmuştur.