Kelebek Mobilya Salon Takımları

0
5724
kelebek salon takımları 1

Evlerimizin,en önemli kısmı olan bölüm salon kısmıdır ki bazı alanlarda da ”yaşam alanı” ismi ile kullanılır. Yaşam alanı yani salonlarımız,en çok vakit geçirdiğimiz ve tüm günün yorgunluğunu bıraktığımız yerdir.Bu sebeple konfor tercihimiz bir numaralı sıradadır. Fakat sadece konfor yetmez aynı zamanda tasarım ve uyum takip etmelidir bu süreci.İşte tamda bu sırada aklımıza Kelebek mobilya geliyor.

Kelebek mobilyanın tarihinden ve üretim şeklinden bahsetmiştik. Bugün ise kelebek salon takımları ile ilgili bazı incelemeler yapmak istiyoruz. Bildiğimiz üzere her markanın kendine has bir tarzı ve üretim şekli bulunmaktadır. Fakat aralarından bazıları ürettikleri ürünlerle ön plana çıkarlar ve müşterinin hafızasında yer edinirler. Bu olgunun meydana gelmesi için bir takım etmenlerin oluşması ve uygulanması gerekir. Sağlam bir yaratıcı ekip, kaliteli malzeme, hızlı üretim, müşteriye verilen önem ve bunun gibi etkenler markanın kurumsallaşmasını ve öne çıkmasını sağlamaktadır. Kelebek mobilya ürünleri de bu şekilde oluşmakta ve bu alanda hizmet almak isteyen müşterinin aklına ilk olarak gelen firmalardan biri olmaktadır. Kelebek salon takımları da, üretilen her üründe olduğu gibi çok başarılı ve özgün bir süreçten geçerek görücüye çıkmaktadır. Yıllardır çizgisi bozulmadığı için, kullanan müşterilerde son derece memnun olduğu için salon takımları konusunda vazgeçilmezlerden biri haline gelen kelebek mobilya, aynı hızla çalışmalarına devam etmekte ve değişik tasarımlar üretmektedir.

2013 kelebek salon takımları da, önceki yıllarda olduğu gibi çok sayıda renk ve tasarımın kombine edilmesiyle bir araya gelerek en modern çizgileri bünyesinde barındırmaktadır. Krem rengi, siyah, kırmızı, beyaz, değişik renklerde desen çalışmaları ve çok sayıda farklı rengin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan modeller tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Kelebek Salon takımı fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. En doğru bilgi kelebek mobilya satış noktalarından alınabilmektedir. Böylece hem ürünler yerinde görülerek test edilebilecek, hem de detaylı fiyat bilgisi ve taksit bilgileri öğrenilebilecektir.

Bazı Kelebek Salon Takımlarını fikir vermesi açısından hep birlikte inceleyelim:

    

kelebek salon takımları 1

Yukarıda görmüş olduğumuz kelebek salon takımı siyah renk ağırlıklı ve kahve tonlarda minderlerle süslenmiş bir koltuk takımı. Siyah severler için kesinlikle tercih edebileceğimiz bir tasarım. Zemin renkleri ve duvar renkleri de bu takımla uyuşuyor ise ortaya çıkan sonuç gerçekten iyi olacaktır. Çoğu kişinin tercih ettiği bu modeli, yerinde de görmenizi öneririz.

kelebek salon takımları 2

Burada ise aykırı renk severler için uyarlanmış bir tasarım gözümüze çarpıyor. Hem koltuğun çizgileri, hem de kullanılan renk kombinasyonu alışılmışın oldukça dışında. Salonunda farklılık yaratmak isteyen kişiler için doğru bir seçim olabilir.

 

 

 

 

2013-Kelebek Mobilya Pembe ve Beyaz-Yuvarlak Puf

Bu modelde,açık renk pembe ve beyazın birbiri ile olan uyumunu görmekteyiz.Beyaz duvarlar,mobilyalar ve ana hatlar üzerine açık pembe tonlarında eklenen tekli koltuk,yastıklar ve yuvarlak puf,hem muhteşem bir kombinasyon,hemde ferah bir salona imza atmıştır.

 

 

 

Geriye kalan tüm modelleri kelebek mobilya satış noktalarından yerinde inceleyebilir, veya kelebek mobilyaya ait web sitesini ziyaret edebilirsiniz.