Kenyap

0
6776

Mobilya üreticilerinden biri olan Kenyap’ın mobilya modellerinden bahsedeceğiz bugün. Kenyap her türlü mobilyayı üretmiyor. Pratik ürünler üretmeyi amaçlayan firma her bütçeye ve her eve uygun ürünleri ile dikkat çekiyor. Hazır mutfak dolapları üreten Kenyap uygun fiyatları ile tüketiciyi kendine çekmeyi başarıyor. Modern ve kullanışlı olan bu hazır mutfaklar her türlü mutfağa uygun. Hazır mutfak olduğundan istediğiniz renkte veya  model olmaz diye düşünmeyin. Gayet modern ve güzel modeller bulabilirsiniz. Farklı modelleri ve aynı zamanda farklı renkleri de var. Kırmızı, açık renk, koyu renk olmak üzere birçok renk bulabilirsiniz. Kenyap sadece mutfak dolapları üretmiyor. Birbirinden güzel tv üniteleri görülmeye değer. Özellikle beyaz tv ünitelerini ve modellerini biz çok beğendik. Kenyap ürünleri ile ilgili görseller hazırladık. Aşağıda verdiğimiz görsellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

    

Kenyap’ın beğenilen modelleri arasında çok amaçlı dolapları da var. Bu dolaplar gerekli her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler. Bu pratik dolapları mutfaklarda erzak dolabı olarak, balkonlarda kışlık kavanozlarınız için veya banyolarda havlu dolabı, genç odalarında kitaplık olarak bile kullanabilirsiniz. İstediğiniz modellerde bulabileceğiniz bu dolapların çok büyük olmadığını belirtelim. Tamamen bir can kurtaran edasında rahatlıkla gerekli her yerde kullanabileceğiniz boy ve modellerde üretiyor. Bu pratik dolapların tek satılıyor olması da ayrı bir artı. Kenyap’ın fiyat listesi her bütçeye uygun fiyatları içeriyor. Mutfak masaları, pratik raf modelleri, kitaplıklar, genç çalışma odaları, tekli şifonyer modelleri, sürgülü ayakkabı dolapları Kenyap’ın diğer ürünleri arasında. İlgili mağazalarda bizim verdiğimiz görsellerin dışında daha birçok model ve ürünlerini görebilirsiniz. Bu mağazalarda ürünleri yakından inceleme şansı da bulabileceğiniz için kaliteli ve modern ürünleri ayırt edebilirsiniz. Piyasada birçok mobilya üreticisi ve satıcısı var malum. Kimisi gerçekten modern ve kaliteli ürünler üreterek öne çıkmayı başarıyor. Kenyap’ta kaliteli ürünleri, modelleri ve duruşu ile firma olarak dikkat çekiyor. Kenyap’ın ürettikleri mobilyaların  yanı sıra ürünleri ile ilgili kullanıcıya sunduğu hizmetlerden biri de aldıkları ürünlerin kurumu ile ilgili çeşitli videolar yayınlıyor olması. İlgili sitelerde videolarını bulabilirsiniz.

Önceki İçerikPop Art Halı
Sonraki İçerikSukkulent Bitkiler
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.