Klozet Takımı

0
7813

Banyoların halılarından yani klozet takımlarından bahsetmek istiyoruz bugün. Yeni modellerden ve renklerden bahsetmeden evvel kullanılan yerlere ve içeriğine şöyle bir bakalım istedik. Klozet takımlarının adında olduğu gibi sadece klozet üzerinde değilde banyonun bir çok alanın da kullanıldığını herkes bilir. Klozet takımları en fazla altı parça en az üç parça üretiliyor.Altı parça olan klozet takımlarının içeriğinde klozetin kapağı için bir kılıf ,klozetin önü için u şeklinde bir paspas ve farklı ebatlarda üç paspas daha bulunuyor. Fakat genel olarak dört parçalı ürünler en fazla satılanlar arasında başı çekiyor. Klozet takımlarının seçimi konusunda bonyonun büyüklüğü dikkate alınarak yapılan alışveriş tabiki en doğrusu. Kocaman bir banyonuz var ise altı parça dan oluşan klozet takımları uygun olur.Fakat küçücük bir banyoya bu kadar paspas gereksiz olacaktır.

 

    

Klozet takımların da kullanılan tasarımlar şık banyoları hedefliyor. Banyo karoları üzerinde daha da gösterişli olan klozet takımları son derece uygun ev tekstili ürünleri arasında.Yumuşacık dokunan bu halılar gerçekten çok rahat ve hoş.Banyonuzda dekoratif açıdan ne hedefliyor iseniz buna uygun klozet takımı bulmanız hiç de zor değil.İlgili mağazalarda birbirinden güzeller klozet takımlarını uygun fiyatlara alabilirsiniz.banyoda kullanılan karo veya seramik rengi önemli . banyo aksesuarları ile uyumu yakalamak için doğru renkte klozet takımı kullanılmalıdır.Klozet takımlarında kullanılan desenler daha çok deniz ürünlerini içeren figürlerden tasarlanıyor. Banyolarda kullanılan seramiklerin genelde mavi tercih edilmesi bunda bir etken olabilir. İstiridye kabuklarının özellikle halılar üzerinde kullanılması mavi karolarla banyonuza deniz konseptini getiriyor.Sadece bu kadar değil . klozet takımlarında kullanılan bir diğer en belirgin desenler arasında çizgili ve kabartmalı modeller de göze çarpanlar arasında.Klozet takımlarında klasik modellerin yanı sıra sıra dışı ürünlerde bulabilirsiniz.Örneğin noel babalı veya kuzulu komik figürlerin de kullanıldığı espri dozu yüksek ürünler de en beğenilenler arasında.Daha güzel banyolar ,daha güzel aksesuarlar derken banyolarında salonlar dan bir farkı kalmıyor.İnsanın doğasında var daha güzelini istemek.Bizler de buradan yola çıkarak daha güzel yaşam alanları oluşturmak için sizlerle yenilikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Önceki İçerikFon Perde Modelleri
Sonraki İçerikShaggy Halı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.