Komodin Modelleri

0
7927

Büyük dolapların yerini alan kurtarıcı piyon mobilya komodinler. Dekorasyon da özellikle ev dekorasyonun da çok net bir yeri olan komodinler yeni dönemle karşımızda olmaya devam ediyor. Geçmişten bu güne ününü hiç kaybetmeden gelen bu mobilya son derece kullnışlı ve naif görüntüsü ile evlerimizde  hayat bulmaya devam ediyor. Komodinler çok farklı modeller de üretiliyor. Bununla ilgili aşağıda sizler için bir kaç görsel hazırladık . Göz gezdirip fikir sahibi olabilirsiniz. Daha çok ahşap modellerden oluşan komodinlerin modern tasarımları da yok değil. Fakat uzun bacaklı ağaç tasarımlar sanki daha yerinde üretimler. Komodinler daha çok yatak odalarında kullanılıyor diye gelmesin aklınıza. Evinizin her köşesine uyum sağlayan bir mobilya komodinler. Uzun bacaklı naif duruşları çok amaçlı çekmeceleri kimi zaman bir telefon masası girişte kimi zaman bir konsol salonda.

 

    

Komodin modellerine şöyle bir göz atınca daha net anlıyor insan. Yuvarlar tasarımlar ,kare ayaksız modeller, uzun bacaklı antika modeller o kadar çok ki komodin modelleri insan karar vermekte zorluk yaşıyor. Dekorasyonunuz önerilerimiz arasında komodin modelleri. Ev dekorasyonları için sadece yapılması gereken doğru ürünü bulmak diyoruz ya hep işte komodinler doğru bir ürün. Eviniz modern dekore edenler için komodin modellerinde biraz daha gösterişili bir tercih yapmalarını öneriyoruz. Zaten sade olan atmosfere biraz hareket kazandıracaktır. Yuvarlak ve uzun üretilen komodinlerin üzerine yapılan el işçiliği boyamalar ise gerçekten çok şık. Adeta tablo gibi duran bu görselliği değerlendirebilirsiniz. Uzun ve enine tasarlanmış ürünleri aynı zaman da kitaplık için bile kullanmak mümkün.Komodin modelleri genelde uzun ve yüksek olur. Yatak odası komodinleri hariç tabi. Yatak kenarlarına konulan iki adet komodin salonlar için kullanılan komodinler den biraz daha farklıdır. Daha kısa ve iki çekmeceli üretilen yatak odası komodinleri yatak odası takımı ile bir takım halinde üretilir.Fakat salonlar için kullanılan tek üretilen komodin modelleri vardır. İşte bu modelleri takım halinde kullanamazsınız. Farkı tek üretilmesidir. Eskitme komodin modelleri buna bir örnektir. özel ürünler arasına girecek nadir mobilyalar dır komodinler.

Önceki İçerikShaggy Halı
Sonraki İçerikKaraca Yemek Takımı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.