TwitterFacebookGoogle

Laura Ashley

Kimine bu isim tanıdık kimine yabancı gelebilir. Daha çok Lüks semtlerde oturanlar bilirler Laura Ashley’i. Önde gelen hazır giyim ve ev tekstili ,ev aksesuarları üreten bir firma Laura Ashley.İngiltere’in önde gelen mağazalarından olan firmanın dünya çapında da bir çok şubesi var.Ürünlerine şöyle bir bakıldığında ise çok çeşitliliği hemen dikkat çekiyor.Yastık kılıfları, Avizeler,çerçeveler, koltuk takımları ,nevresim takımları ,ev aksesuarları, tekstil ürünleri ve daha bir çok ürün üretiyor Laura Ashley.Aradığınız her ürünü elinizin altına getiren firmanın ürünleri ise yüksek kalite de. Evlerinde modern ve kaliteli ürün isteyenler için oldukça uygun bir marka. Ürünlerin stil ve modelleri güzel fakat fiyatları biraz pahalı.Bize biraz pahalı gelmiş olabilir fiyatları fakat bir çok insan için uygun da gelebilir. Biz ev tekstili ürünleri üreten firmalar arası şöyle bir kıyaslama yaparsak biraz yüksek kalıyor deyip fiyat konusunu noktalayalım. Laura Ashley ile ilgili fikir sahibi olabilmek için farklı ürünlerinden derlediğimiz görsellere bakabilirsiniz.

 

    

Laura Ashley dünyaca bir marka olmasını muhakkak ki modern tarzına ve stiline borçlu.İstediğiniz her ürünü bulabileceğiniz gibi farklı ürünler ile kombin ederek kullanabilmeniz için takım değil tek satılan ürünler de mevcut. Örneğin kanepeleriniz için bir çift renkli ve değişik yastıklara ihtiyacınız var. Veya farklı bir resim çerçevesi. Aydınlatmanız dan sıkıldınız biraz tarz bir aydınlatma istiyorsunuz.Laura Ashley tam aradığınız ürünleri barındırıyor. Klasik modellerin yanı sıra alternatif ürünler sunuyor tüketiciye. İyi hoş ama kalitesi diyenleri de merakta bırakmadan hemen cevap verelim.Stil sahibi olan bir firmanın kalitesi de on numara . Yıllarca kullanabileceğiniz ürünleri var. Çeyizlik takımları , havluları ,nevresimleri,yatak örtüleri gerçekten çok şık.Hanımların gönlüne giden yolu belen bir mağaza diyebiliriz. Kaliteli ve modern mobilyaları ise bulunduğu her yaşam alanını biraz daha güzelleştiriyor. Mobilyaların beraberinde kullanabileceğiniz duvar kağıtları da son derece hoş modellere sahip. Şıklığı ve estetiği bir arada sunan firma her üründe olduğu gibi duvar kağıtlarında da oldukça iddialı. Daha fazla bilgi için ilgili mağazalarını dolaşabilir yada kataloglarına  bakabilirsiniz.

 

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat