Lineadecor Mutfak

0
4005
lineadecor mutfak modelleri

Mutfak sektörünün her geçen gün daha da ileriye gittiğini çevredeki hareketlilikten rahat bir şekilde anlayabiliyoruz. Kullanılan malzemelerin kalitesi, ürünlerin tasarımı, renkleri ve çeşitleri sektörün ne kadar hızlı ilerlediğinin bir göstergesi. Her sektörde olduğu gibi, mutfak sektöründe yer alan tüm firmalar, ayakta kalabilmek ve varlıklarını sürdürebilmek için kaliteli ürünleri piyasaya sunmak ve tasarlamak durumundadırlar. Rekabetin ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde, bu şartlara uymayan firmaların ayakta kalması çok zordur.

    

Lineadecor Mutfak firması da kaliteli üretim yapan, öncelikle müşterisini düşünen firmalardan bir tanesidir. Şık tasarımları ve bol seçenekleriyle, başarılı koleksiyonları bir araya getiren lineadecor mutfak, kalitesinden ödün vermeden, kurulduğu günden beri zirve noktasında hizmet sunmaktadır. Lineadecor mutfak, kalitesi sayesinde inşaat sektöründe ciddi projelere imza atmış ve çoğu zaman tercih sebebi olmuştur. Türkiye’de ve dünyada adı bilinen bir marka haline gelmiş, yetkili satıcılar aracılığı ile her noktaya ulaşmayı kendine hedef edinmiştir. Lineadecor mutfakları,  Gebze’de bulunan 30.000 m2 ‘ lik alan üzerine kurulmuş olan üretim tesislerinde,  son teknolojiden faydalanılarak, modern bir şekilde üretilerek hedef kitle ile buluşmaktadır. Kullanılmış olan güncel teknoloji ve ERP sistemleri sayesinde senelik üretim kapasitesi 25.000 adet mutfağa kadar ulaşmıştır. Bu da başarının ne derece büyük olduğunu ortaya koymaktadır.

Eski mutfağını tarihe gömüp, yepyeni bir mutfağa sahip olmak isteyen veya yeni yuva kuracak olan herkese lineadecor mutfak modellerini tavsiye ediyoruz. Seçenekleriniz arasında bulundurmanız faydalı olacaktır.

Lineadecor mutfak fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir.