Mobidea Mobilya

0
4488

Büyük mobilyalardan bunaldıysanız, modern ve kullanışlı mobilyalar arıyorsanız Mobidea mobilyaları tam da size göre. Birbirinden modern ürünleri aynı zamanda çok kullanışlı. Mobidea’da kitaplık modelleri, zigon sehpalar, orta sehpalar, banyo dolapları, çalışma masaları olmak üzere birçok ürün bulabilirsiniz. Banyo dolaplarında farklı renk ve model alternatifi sunan firma farklı tarzı ile dikkat çekiyor. Çok büyük olmayan bu modern banyo dolapları kullanıcının ihtiyacı ön planda tutularak tasarlanmış. Lavabo çevresinden gelen banyo dolabı aynı zamanda alt ve üstte olmak üzere kapaklı bölmeler içeriyor. Bütün banyo dolapları dışında yine banyolar için havlu rafları tasarlanmış. Bu raflar kapaklı ve kapaksız modeller ile tüketiciye sunulmuş. Ayaklı olan bu rafların banyolar için çok ideal ve şık olduğunu söyleyebiliriz. Bu rafları sadece havluluk değil banyo gereçleri için farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

 

 

    

Kitaplık modellerinden bahsetmek istiyoruz birazda. Tekli üretilen kitaplık modelleri farklı renkleri ve sade görünüşü ile her türlü dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayabilir modellerden. Çalışma odaları için veya genç odaları için de uygun görünüşe sahip kitaplık modelleri var. Mobidea ürünleri ile ilgili verdiğimiz görsellerden bu konuda faydalanabilirsiniz. İlgili satış noktalarında daha birçok modeli bir incelemeniz mümkün olacaktır. Orta sehpa kullanıyorsanız evinizde bir de Mobidea’nın sehpa modellerini görmelisiniz.  Özellikle zigon ve oturma gruplarının yanları için tasarlanan yan sehpa modelleri çok modern ve şık. Bu yan sehpa modellerini kitaplık için bile kullanabileceğiniz raflar ile kombin eden firma ortaya çok kullanışlı ve şık bir ürün çıkarmış. Mobidea rahat ve kaliteli ürünler üretiyor belli ki. Çalışma masalarında modelleri çok fazla ön plana çıkaran firma ürettikleri diğer ürünler ile de dikkat çekiyor. Dekorasyon ile ilgili olanlar bilirler her ürün hem kaliteli hem de şık olamaz maalesef. Hazır ikisi bir arada sunuluyor iken incelemenizi tavsiye ederiz. Sektöre göre liste fiyatları çok da yukarıda kalmıyor firmanın. Mobidea mobilyaları ile evinizde bir yenilik yapabilirsiniz.

 

 

Önceki İçerikMedine Çiçeği
Sonraki İçerikİlginç Ev Eşyaları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.