Mutfak Köşe Takımları

0
8533

Mutfaklar artık daha şık dekorasyon seçenekleri ile karşımızda. Üreticiler birbirinden güzel mutfak mobilyaları ,mutfak aksesuarları seçenekleri ile tüketicilere hayallerindeki mutfakları yaratmalarına yardımcı oluyor.Daha güzel yaşam alanları fikriyle yola çıkan üreticilerin mutfaklar için yaptıkları son trend mutfak köşe takımları. Evin en fazla vakit geçirilen yaşam alanlarından olan mutfaklarda şimdilerde rahatlık ön planda.Mutfak köşe takımları işte bu rahatlığı sunuyor tüketicilere. Eski Modeller gelmesin hemen aklınıza. Şimdilerde mutfak köşe takımları son derece şık. Rahat kullanımının yanı sıra birbirinden modern seçenekleri göz kamaştırıyor. Zaten küçük diye düşünmeyin mutfaklarınız içi çünkü köşe takımlar yerden tasarruf etmenizi sağlıyor. Köşe takımların sandıklı olanları dar mutfakların da kurtarıcısı adeta. Mutfak dolabı için yeterli yeriniz yoksa mutfağınızda bir çok aksesuar dışarı da kalıyor ve gereksiz bir dağınıklık getiriyor beraberinde.Oysa sandıklı mutfak köşe takımları sizi bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtarabilir.

    

Sizler için bir kaç görsel ile örnekler hazırladık.Bu görseller size alışverişleriniz de fikir verecektir.Mutfak köşe takımları çok modern ve şık tasarımları ile ilgili mağazalarda . Vitrinlere şöyle bir bakıldığında deri tasarımların daha fazla olduğu gözlerden kaçmıyor. Bu modeller son derece zarif. Köşe takımların ebatlarının çok büyük olmaması da göze ayrıca hoş geliyor.Köşe takımların karşısında bulunan iki adet sandalye ve puflarda ayrıca hoş görünüyor. Mutfak köşe takımlarında sıra dışı çizgiler çok yakışmış.Simetrik modeller ve kullanılan kumaşların üzerinde ki desenler de çok hoş. Köşe takımların masaların da daha çok ahşap ürünler tercih edilmiş. Masalarda kullanılan ahşap takımın ayaklarında  ve sandalyelerinde de kullanılarak takımda bir kombinasyon sağlanmış. Bu kombinasyonu metal ayaklı masalar da ve cam masaların kullanıldığı köşe takımlarında da görmek mümkün. Deri  modellerin yanı sıra mutfak köşe takımlarında silinebilir kumaşların kullanımı da dikkat çekiyor. Bu kumaşların çiçek desenli ve renk renk modelleri mutfak köşe takımlarına ayrı bir hava katıyor. Salon takımlarını aratmayan bu şık köşe takımları modernliği de beraberinde getirmiş. Beraberinde kullanılan aksesuarlar o sıradan mutfakları adeta bir keyif köşesine çeviriyor. Kullanılan boya ,aksesuar,diğer mutfak mobilyaları tam bir uyum içerisinde.

Önceki İçerikKaraca Home
Sonraki İçerikDesen Çeşitleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.