Ana Sayfa Genel Ortopedik Yastıklar

Ortopedik Yastıklar

0
Ortopedik Yastıklar

Sağlıklı ürünlerden biridir ortopedik yastıklar. İyi bir uyku için iyi bir yatak ve iyi bir yastık gereklidir. Ortopedik yastık modellerinin  uyku esnasında oluşabilecek ağrı ve tutulmalara karşı faydalı olduğu biliniyor. Aynı zamanda boyun fıtığı gibi rahatsızlıkları bulunanların da tercihleri arasında yer alıyor. Ortopedik yastıkların normal yastıklara göre farklı modelleri de üretiliyor.Boyun ve baş bölgesi ile tam bir uyum içerisinde olan ortopedik yastıklar yatış şeklinize göre şekil alıyor. Ortopedik yastık modellerinin derece derece sert ve yumuşak üretimleri olduğu söylenebilir. Aşağıda verdiğimiz görsellere bakarak ortopedik yastıklar ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Anti-bakteriyel olan bu yastıklar aynı zamanda terlemeyi de azaltıcı etkiye sahip. Kaliteli kumaş ve ileri teknoloji ile üretilen ortopedik yastıklar kaliteli bir uyku sunuyor.

 

 

    

Ergonomik olan ortopedik yastıkların modelleri bir nevi sağlık problemleri ile de ilgili olarak farklılık gösteriyor. Örneğin reflü yastıkları. Ortopedik olan reflü yastıkları özel ürünlerdir. Tamamen reflü hastalarının rahat bir uyku olanağı bulabilmeleri için üretilen reflü yastıklarının fiyatları ise 70 -80 lira civarında. Alıcıya ödeme imkanı da sunulan ilgili mağazalarda ortopedik yastık modellerini yakından görebilirsiniz.

Boyun fıtığı için veya horlamayı engelleyici ortopedik yastıklar da mevcut. Sadece yetişkinler için değil çocuk ve bebekler için de ortopedik yastıklar üretiliyor. Ortopedik yastık kullanmanız için illa bir rahatsızlığınızın bulunması gerekmiyor. Sağlıklı insanlarında son derece rahat edebilecekleri bir ürün ortopedik yastıklar. Ayrıca göze hoş gelen bir çok modeli de var. Yıkanabilir ve yumuşak kumaşı ile rahatça temizliğini de yapabiliyorsunuz. Bebekler ve çocuklar için üretilen yastık modellerinde daha çok ay şeklinde üretilen modellere rastlamak mümkün. Aynı zamanda bebeğin sağa sola düşmesini de engelleyen bir yastık olduğunu da belirtelim. Yetişkinler için ayrıca seyahatlerinde yanlarında taşıyabilecekleri ortopedik yastık modelleri ise en fazla tercih edilenler arasında. İşi gereği çok fazla seyahat edenlerin genel bir sıkıntısıdır iyi uyuyamamak. Çünkü kişi seyahat sırasında kafasını ve boynunu rahat ettiremez. Bu da beraberinde kalitesiz uykuyu getirir. Fakat ortopedik yastıklar ile bu sıkıntı kolayca halledilebilir.

Önceki İçerik Ortopedik Yataklar
Sonraki İçerik Paspas Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.