Oyuncak Sepeti

0
Oyuncak Sepeti

Oyuncak sepetleri yetişkinlerin can kurtaranı diyebiliriz.  Çocuğu olanlar bilir oyuncak sepetinin kıymetini. Ne kadar toplarsanız toplayın oyuncakları bir oyuncak sepeti kadar iş göremez . Dağıtırsınız olmaz,saklarsınız olmaz bir türlü bitmez evdeki oyuncak dağınıklığı. Oyuncak sepetleri son zamanlarda bir hayli ilgi görüyor. Farklı modelleri ,renk seçenekleri dikkat çekiyor. Hasır modeller en fazla tercih edilenler arasında. Hasır sepetlerin üzerine işlenen çizgi kahramanlar da çok şık. Oyuncak sepetlerinin kapaklı ve kapaksız olanları da üretiliyor. Kapaklı modeller biraz daha büyük . Görünüm olarak daha çok yüksek ve derin ebatlarda oluyor. Hasır oyuncak sepetlerinin boy boy ikili veya üçlü takım olarak da alabiliyorsunuz. Bu şekilde kullanımı da son derece etkili oyuncakları ayırmanıza da yardımcı oluyor. Oyuncak sepetleri sadece hasır değil plastik ve kumaş modellerden de üretiliyor. Plastik Modellerde de kapaklı ürünler var. Hasır sepetlere göre farkı daha renkli olması ve farklı modeller de üretiliyor olması.

    

Tekerlekli ve çekme kolu bulunan plastik oyuncak sepetleri çocuklarından dikkatini çekiyor. Oyuncak sepetinden çok oyuncak havası verilen bu ürünlerde en çok satılanlar arasında. Hasır sepetlere göre daha sağlam ve su geçirmez. Plastik ve hasır oyuncak sepetlerinin kapaksız modelleri de son derece kullanışlı. İki yanında tutma yeri olan bu sepetleri raflarda farklı amaçlarda da kullanabiliyorsunuz. Sizin için hazırladığımız görsellerde sepetlerin ne kadar kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Çok nadir olmakla birlikte ahşap ve bez oyuncak sepetleri de bulabilirsiniz. Bez oyuncak sepetleri hasır sepetler gibi derin ve kulplu olarak üretiliyor. Bez oyuncak sepetlerin birde duvara monte olabilenleri var. Bu modeller sepetten daha çok oyuncak cebi şeklinde. Duvara bir mekanizma yardımı ile monte ediyorsunuz ve bir kaç cepten oluşan ürünü küçük oyuncaklar için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ahşap ürünler ise daha ağır olmakla birlikte son derece sağlam oyuncak sepetleri oluyor. Ahşap ürünler sepetten daha çok sandıkları andırıyor. Bu sandıkların üzerine yapılan boyamalar ise gerçekten çok güzel. Oyuncak sepetleri ile ilgili sizler için bir kaç örnek verdik.Bizim tavsiyemiz hasır sepetler. Hasır sepetler hem hafif hemde kapaksız olduğundan çocuklar için kazalarda daha az risk oluşturuyor. İlgili mağazalarda çok eğlenceli modeller bulabilirsiniz.

Önceki İçerik Çalışma Masaları
Sonraki İçerik Kanvas Tablo
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.