TwitterFacebookGoogle

Padişah Halı

Kendini ispatlamış ve her ürettiği rahatlıkla alınan markalardan biri olan Padişah halı yeni serisini görücüye çıkardı. Birbirinden güzel modelleri ile beğenilen halılar klasik serisi ile dikkat çekiyor. Osmanlı kültürünü ve motiflerini yansıtan klasik seri uzun yıllar kullanılacak kalitede. Geçmişi 2004 yılına dayanmasına rağmen kendini fazlası ile yenileyen Padişah halı sektörde adını duyuran markalardan biri. Halı modellerinde son yıllarda yaşanan değişim bariz ortada. Dokuma ve desenlerde çok farklı motifler kullanılıyor. Padişah halı modellerinde de görülen bu değişim modellerinden ve kalitesinden belli oluyor. Salon halı modellerinde klasik serilerin dışında modern ve renkli halı seçenekleri de mevcut. Bir evin giysisi olan halı modelleri seçimi elbette ki çok önemli. Beğeneceğiniz bir model olmasının yanı sıra kalite olarak da yüksek standartlarda olmalı. Örneğin halı sektöründe sadece fiyat ve model değil aynı zamanda kalite rekabeti de dikkat çekiyor.

 

    

 

Bu kalite elbette birçok detay içeriyor. Halının dokumasında kullanılan ip, desen ve anti-bakteriyel durumu önem arz ediyor. Özellikle anti-bakteriyel olması tüketici açısından önemli. Daha bilinçli alışverişi tercih eden tüketiciler ne aldıklarını bilmek istiyorlar. Padişah halı bi çok anti-bakteriyel modelleri ile tüketiciyi kalitesi ve standartlarını yüksek tutarak yakalamayı başarıyor. Çocuk odalarında tercih edilen anti-bakteriyel halıların salonlar için uygun modelleri de var. Padişah halı modern ve klasik halı modelleri ile ilgili satış noktalarında hizmet veriyor. Markanın sezon sonu indirimleri ile sağladığı ödeme kolaylığı ise tüketiciyi bir kez daha cezbediyor. Yolluk modelleri ve yatak odaları için modelleri de bulunan Padişah halının takım oluşturabileceğiniz seri ürünleri mevcut. Klasik, shaggy  ve taç serisi olmak üzere birçok yeni seri üreten Padişah halı sloganın da olduğu gibi tam da sultanlara yaraşır modelleri ile daha çok beğeni toplayacağa benziyor. Sektördeki yerini iyice sağlamlaştıran firmanın yeni seri koleksiyonları her seferinde bir öncekinden daha farklı ve modern oluyor.

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat