TwitterFacebookGoogle

Paspas Modelleri

İlkler her zaman önemli olmuştur. İlk buluşma, ilk bakış ve ilk karşılama. Dolayısı ile ilk izlenime ayrıca önem verilir. Evimizin de ilk girişinde bulunan kapı önü paspaslarından ve modellerinden bahsedeceğiz. Nasıl modeller daha kullanışlı ve şık, bu konuda fikirlerimizi paylaşacağız. Kapı paspası modellerinde bir klasik modeller bir de son yıllarda hem komik hem de modern ürünler var. Daha çok kahve ve tonlarının kullanıldığı paspas modelleri artık cıvıl cıvıl. Renkli ve baskılı modelleri ile dikkat çeken paspaslar ayrıca birçok farklı malzeme kullanılarak imal ediliyor. Örneğin eviniz bahçeli veya girişinde çimler var ise çimlere uygun temiz ızgara paspas modelleri çok hoş. Ayrıca çok da kullnışlı olan bu paspas modelleri dekoratif açıdan da tercih nedeni. Paspas modellerinde baskılı ve manzara gibi desenlerin ağırlıkta olduğu modeller daha bir dikkat çekiyor. Kapı veya yer döşemesine de uygun renklerini bulabileceğiniz kapı paspas modellerinin fiyatları da çok uygun.

    

 

 

Yukarıda görsellerini verdiğimiz paspas modellerine bir göz atın. Ne kadar farklı ürünler olduğunu göreceksiniz. Üzerinde yazı bulunan paspas modelleri de çok güzel . Misafirlerinizi hoş geldiniz yazılı bir paspas ile karşılamak da hoş. Daha öncesinde de belirtiğimiz üzere dekorasyonda en önemli bölüm detaylardır. Kimisi için çok da önemli olmayan bir ürün aslında çok şeyi değiştirebilir. Bizlerde bu bütünlüğü bozmamak için tekrar detayların önemli olduğunu ve bir bütünün parçası olduğunu hatırlatıyoruz. Paspas modellerini kapı süsü ve kapı rengi ile de kombin olarak kullanabilirsiniz. Sarmaşık şeklinde olan veya çember şeklinde olan kapı süsleri için uyumlu çiçek desenli veya hayvan desenli paspas modelleri var. Kapı paspaslarında model çok, yeter ki siz beğenin. Bizim en beğendiklerimiz arasında taş desenli ve hayvan figürlü paspaslar olduğunu belirtelim. Ama ne demişler renkler ve zevkler tartışılmaz. Belki de bizim dikkatimizden kaçan çok farklı bir model de bulabilirsiniz. Paspas modellerini ilgili mağazalar da inceleyebilirsiniz.

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat