Pike Modelleri

0
6600

Yaz akşamlarının kurtarıcılarıdır kimi zaman  da yatak örtüleri.Başlığımızdan da anlaşıldığı üzere bugün sizlere pikeler ve modellerinden bahsedeceğiz.Pike hafif bir örtüdür.Çok kalın olmayan bu örtüler genelde yaz mevsimlerinde yorgan görevini üstlenir.Oldukça hafif olan pikelerin yapımında kullanılan kumaş sıcak yaz ayların da sizi yakmaz ve aksine serin bile tutuyor diyebiliriz. Bunun nedeni tamamen pikenin kumaşındaki ipliklerden kaynaklı.Ev tekstili ürünü olan pikeler de bin bir çeşit model ve renk bulabilirsiniz.Fakat kullanılan kumaş genelde aynıdır.Bir çok ev tekstili firması bulunuyor ve bu firmaların hemen hepsi pike üretmektedir.Çeyizlik pikeler,kışlık pikeler,renkli pikeler,desenli pikeler,nakışlı pikeler ,modern pikeler,saten pikeler bunlardan sadece bir kaçı.Oldukça kullanışlı olan pikeler için görsellerden modellerine ve seçeneklerine bakabilirsiniz.

 

 

    

Pikelerin liste fiyatları ise gayet uygun. Bu kadar uygun fiyat aralıkların da olması da tercih sebeplerinden.Çift kişilik,tek kişilik olmak üzere farklı ebatlara sahip olan pikelerin dolabınızda rahatça saklayabilirsiniz. Çok fazla yer kaplaması ve pratik kullanımı daha çok kullanılmasına yol açıyor.Temizliği de son derece kolay olan pikeleri makine de rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz.Ancak çok özel kumaşlardan yapılan ürünlerin yıkama talimatlarına dikkat etmeniz yeterli.Çok fazla detay sevmeyenler için daha bir çok amaca hizmet eden pikeleri aynı zamanda yatak örtüsü olarak da kullanabiliyor. Nasıl olur demeyin gayet şık durabiliyor. Yeter ki doğru modeli ve rengi yakalayın.Yatak örtüsü modellerinde de öyle değil midir.Yanlış seçim hiç de hoş olmayan görüntüler ortaya çıkarır.dekorasyonda en önemli şeydir uyum.Zıt dekorasyon modellerinde ve alternatiflerinde bile hesaplama bir uyum söz konusudur.Bir dekorasyon bloğu olarak diyebiliriz ki dekorasyon bir uyum olayıdır.Göze hoş gelen bir uyum.Ve bu bütünlüğün içinde her şey dekorasyonun bir parçasıdır. Olay sadece mobilya yada duvar kağıdı değildir.Pikeler sizi örter,ısıtır,yatağınızın üzerinde ise bir dekorasyon parçası olur. Hiç de zor değil bu uyumu yakalamak önce kalite sonrasında modele ve renk seçimine dikkat edin yeterli olacaktır.Pike modellerini üreten çok iyi markalar bulabilirsiniz.Bu kullanışlı ve çok amaçlı ürünün ile ilgili detayları anlattık.Pike modellerini ilgili mağazalar da daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

Önceki İçerikBerjer Modelleri
Sonraki İçerikSeperatör
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.