Piknik Sepetleri

0
15834

Yorgun ve yoğun geçen bir hafta sonrasında yapılabilecek en güzel programlardan biridir piknikler. Eş dost toplanır ve kalabalık bir aile ortamı şeklinde çıkılır yola. Mangallar yakılır, toplar oynanır ve doğa yürüyüşleri ile de iyice bir stres atılır. Malum şehirde doğa ile çok yakın şartlar içerisinde olamıyoruz. Fırsatını bulunca da hele hava da güzelse kaçırmamak lazım diye düşünüyorum. Doğa her zaman iyi gelir insana, sizlere de tavsiye ediyoruz. Piknik yapmak için önceden hazırlık yapmak gerekiyor tabi. Sık sık piknik yapmayanlar için gerekli eşyaları şöyle bir hatırlatalım. Size en gerekli olan eşyalar arasında öncelik piknik sepetleri ve içeriği. Piknik sepetlerinde takım olarak sunulan tabak, çatal, bardak gibi ürünler var. Şayet böyle bir piknik sepetiniz var ise çok fazla hazırlık yapmanıza gerek yok. Ne alalım ne edelim diye düşünmenize de gerek kalmıyor. E hadi buldunuz bir de taşımak için doğru poşet veya çantayı bulmak, sığdırmak da tam bir eziyet olabiliyor.

    

 

 

Bu nedenle bir piknik setine ihtiyacınız var. Her şeyden önce inanılmaz bir zaman kazandırıyor piknik sepetleri. Pratik kullanımı ile size sadece yiyecek almak kalıyor ki bu da en kolay kısmı. Piknik sepeti modellerine şöyle bir bakalım istedik ve çok şık modeller bulduk sizler için. Yukarıda verdiğimiz görsellerden piknik sepeti modellerine bakabilirsiniz. İyi bir ürün istiyorsanız şöyle teferruatı fazla olan bir piknik sepeti tavsiye ediyoruz. İçinde gerekli ürünlerin bulunduğu piknik sepetlerinin ayrıca kenarları açılabilen plastik ve hasır olmak üzere birçok modeli var. Özellikle hasır sepetler hem pratik hem de modern detayları ile dikkat çekiyor. Hasır sepetlerin içi kumaş ve tam aksesuar seçenekli olan modelleri 90 liralardan başlarken içi boş sadece sepet fiyatları ise 25 liradan alıcıya sunuluyor. Özellikle plastik piknik sepetleri son derece uygun. Alacağınız piknik sepetinin dışı kadar iç derinliği de önemli; buna dikkat etmenizi ayrıca öneriyoruz. Doğru kullanım için ne çok derin ne de çok sığ olmalı piknik sepeti. Orta derinlik her zaman daha rahat kullanım için uygundur.

Önceki İçerikYapay Çiçekler
Sonraki İçerikSürgülü Kapılar
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.