Portmanto Modelleri

0
7608

Bir evin düzenini oluşturan ürünler toplamına ev mobilyaları denir. Bu mobilyalar kimi zaman küçük kimi zaman büyük olurlar. Kullanıldıkları yaşam alanlarına göre isim alan mobilyalar aynı zamanda tek ya da takım halinde satılırlar. Bazen gerekli olduğu için bazen de dekoratif amaçlı alınır mobilyalar. Dekorasyon için alınan mobilyalar arasında çok sıra dışı modeller vardır. Bu ürünler ihtiyaçtan daha çok görsel nedenle tercih sebebidir. Gerekli yani ihtiyaçlar doğrultusunda alınan mobilyalar ihtiyaçları gidermek ve evde düzeni sağlamak için kullanılır. Bu ihtiyaç mobilyaları arasında bulunan ürünlerden biride portmanto modelleridir. Evin girişinde yerini alan portmanto modelleri iki amaca hizmet ederler. Hem vestiyer hem de ayakkabılık görevini bir arada yürüten ayakkabılık modelleri bir çok ürün yelpazesine sahiptir. Dolap görünümünde üretilen portmanto modelleri arasında aynalı, çekmeceli, raflı ,kapaklı ,kapaksız olmak üzere bir çok ürün vardır.

 

    

 

Portmanto alırken modeli kadar büyüklüğü de önemlidir. Portmantolar kapı girişinde bulunduğundan çok büyük ve ağır modeller girişi daha karanlık gösterecektir. Eğer büyük bir modele ihtiyacınız var ise renk seçiminde açık renk tercihi bu sıkıntıyı ortadan kaldıracaktır. Portmantolar da klasik dolap modellerinin yanı sıra son yıllarda daha farklı modeller de sunuluyor alıcıya. Birbirinden ayrı parçalardan oluşan bu modeller duvara monte ve sabit parçaları ile çok farklı bir görüntü yaratıyor. Alışılmışın dışında bir dekorasyon sunan bu yeni modeller birbirinden güzel renk ve model alternatifi de sunuyor alıcıya. Duvara monte olan modellerde dikkat çeken bir diğer unsur ise çekmece ve aynaların çok fazla kullanılması modeller üzerinde. Portmanto modelleri ile ilgili hazırladığımız görseller sizlere yine bu konu da fikir verecektir. Portmanto piyasa fiyat aralıkları 280 -600 civarında değişmektedir. Ödeme kolaylığı da sunan bazı mağazaların sipariş odaklı çalıştıklarını da hatırlatalım. İyi bir portmanto modeli almak için iyi bir inceleme ve fiyat araştırması da yine size yardımcı olacaktır.

 

Önceki İçerikServis Arabası
Sonraki İçerikHalıfleks Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.