Primanova

0
5881

Daha şık banyolar daha güzel daha güzel.. Primanova banyo setleri ile daha güzel banyolara merhaba deyin. Evimizde salonlarımıza ,yatak odalarımıza veya mutfaklarımıza verdiğimiz değeri artık banyolarımıza da veriyoruz. Banyolarda kullanılan karolar ,seramikler gerçekten şıklıkta birbiriyle yarışıyor. Efendim bu kadar şık seramiklerle dekore edilmiş bir banyonun banyo setlerinin de muhteşem olması gerekiyor. Primanova banyo setleri tam da ardağımız türden. Gayet şık ve modern. Diş fırçalıkları , sabunlukları gerçekten görülmeye değer. Hatırlar mısınız eskiden banyo setleri sadece plastik üretilirdi. Daha sağlam olması deniyle miydi bilemiyorum ama çok da şık olduklarını söyleyemeyeceğim. Şimdi üretilen banyo setlerini görünce insanın içi açılıyor. Primanova modellerin çoğunda çiçek figürlerini görmeniz mümkün. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı banyo setlerinde pastel tonlarında ağırlıklı kullanıldığı seçenekler var. Banyo setlerinin çok fazla detay içerenlerini bulmanız mümkün. Şayet banyonuz da geniş ise gerçekten şık bir takıma ihtiyacınız var. Fakat banyonuz küçük ise daha küçük parçalı primanova takımları da mevcut.

    

Primanova banyo setlerinin bir güzel yanı beğendiğiniz takıma uygun klozet örtülerini yada duş perdelerin de bulunabilmesi. İşte bu geçekten işimizi kolaylaştırıyor. Seramiklere uygun banyo takımları bulamazken şimdi seramiklerin , banyo takımlarının hatta duş perdelerinin bile birbirine karşı uyumu banyo dekorasyonunu daha da kolay ve keyifli bir hale getiriyor. Banyo dekore etmek gerçekten çok keyifli artık.  Primanova modellerinde klasik banyo takımlarından, spor modellere, cıvıl cıvıl bir çiçek bahçesinden deniz kabuklarının ve denizin rengiyle dalgaların seslerini duymanız hiç de zor olmuyor. Klozet takımların da banyo seramik takımlardan hiç farkı yok. Yumuşacık paspasları ve göz dolduran desenleriyle al beni diyor adeta. Hep klasik ve çiçek bahçelerinden bahsettim. Romantik takımları ve esprili modelleri unuttum sanmayın. Sıra dışı modelleri sevenleri primanova banyo setlerini öneriyorum. İlgili mağazalara şöyle bir bakıldığında gerçekten karar vermekte zorlanacaksınız. Fiyat aralıkları alacağınız model ve takıma göre farklılık gösterse de çok yüksek değil. Pimanova banyo setleri ile hayaliz deki banyo[ları yaratmanız hiç de zor değil..

 

 

Önceki İçerikPike Modelleri
Sonraki İçerikAyna Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.