Ana Sayfa Mobilya Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

0
Ranza Modelleri

Evlerin en büyük sıkıntısı her zaman dar gelmesidir galiba. Alınan mobilyaların bir türlü doğru şekilde yerleştirilememesi veya başka nedenlerden kaynaklı olarak gelen bir sıkıntı durumudur bu. Ev ihtiyaçlarına ve mobilyalarına bakıldığında gerekli alan yok ise yaratmak gerekiyor. Olmayan alanı oluşturmak için ise işte size bir kaç tüyo. Alacağınız mobilyaların pratik ürünler olması ile başlayabilirsiniz. Çünkü bir evde en fazla yer kaplayan eşyalar mobilyalardır. Pratik mobilyalardan biri olan ranzalardan bahsedelim. Yatak odalarında özellikle çocuklar için tercih edilen bu sistem oldukça güzel. Çok pratik bir mobilya olan ranza modelleri son yıllarda çok farklı modelleri ile de çok dikkat çekiyor. Sadece iki katlı modeller değil tekli model seçeneklerinde de bulunan detaylar da çok ilginç. Aşağıda verdiğimiz görsellere bir göz atın, pişman olmayacaksınız. Ne kadar güzel fikirler, ne kadar güzel modeller düşünülmüş göreceksiniz.

 

 

    

Ranza modellerinde öncelikle iki katlı olanlarından bahsedelim. İki katlı ranzalar iki yataklı olduğundan iki kişinin rahatça kullanımı için tasarlanmıştır. İki katlı ranzalar demir ve ahşap modeller olmak üzere ikiye ayrılır. Yetişkinler için demir modeller tercih edilirken çocuklar için daha çok ahşap ürünler uygun görülmektedir. İki katlı ranzalarda özellikle alttaki yatağın katlanabilir ve gizlenebilir modelleri olduğunu belirtelim. Gizlenebilen yatak sayesinde daha çok alan elde edilmektedir. Bu modellerin dikkat çeken diğer bir detayı ise başlık kısımlarından aşağıya doğru bir bütün olarak tasarlanan ilave dolap seçenekleridir. Bu dolaplar genelde raf ve çekmece şeklinde üretildiğinden oldukça pratiktir. Çocuk ranzalarında çeşitli modeller bulabilirsiniz. Kenarları ve merdivenleri oyun haline getirilen eğlenceli modeller çok dikkat çekiyor. Örneğin kaydırak şeklinde merdivenler aşağı iniş için oldukça keyifli. Çalışma masaları ve oturma alanları sunan ranza modelleri de yine en fazla dikkat çeken seçenekler arasında. Çadırlı, masalı, raflı bir çok model var. Yeter ki siz ihtiyacınızı belirleyin, ranza modellerinde yok yok denebilir. Altı çekmeceli modeller de yine pratik ve kullanışlı ranza detayları arasında.

Önceki İçerik Klozet Modelleri
Sonraki İçerik Yapay Çiçekler
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.