Ana Sayfa Banyo Renkli Banyolar

Renkli Banyolar

0
Renkli Banyolar

Banyolarda dekorasyona renk katmak için düşünüldüğünden çok daha fazla alternatif var. Banyolarda kullanılan havlulardan klozet takımlarına kadar bütün aksesuarlarda farklı renkler kullanılarak banyo dekorasyonuna farklı bir hava katılabilir. Canlı renkler, pastel tonlar gibi sizin zevkinize hitap edebilecek her rengi değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey yapı malzemeleridir. Banyo parlak yapı malzemelerinin kullanıldığı bir alan olduğundan renkler her zaman istediğiniz gibi olmayabilir. Size fikir vermesi ve hangi renklerin banyolarda nasıl durduğunu görmeniz açısından dünyadan banyo dekorasyon örneklerini derledik.

Renkli Banyolar

Mavi suya yakışan bir renktir. Hemen hemen bütün tonları banyoya yakışır. Bunu duvarlardaki fayanslarda kullanmayı düşünebilirsiniz.

Renkli Banyolar

Nar çiçeği, kırmızı ve bordo tonları ahşap tonlarına çok yakışan renklerdir. Banyo dolaplarında bu iki renkten birini kullanabilirsiniz.

Renkli Banyolar

Duvarlarda renkli paneller kullanarak da renkli banyolar oluşturabilirsiniz. Yukarıdaki gibi çizgili desenler banyonuzu olduğundan daha geniş gösterir.

Renkli Banyolar

Panelleri kullanacağınız alan banyonuzun dar görünmesine sebep olmamalıdır. Bu yüzden şekilleri de banyonun ebatlarına göre seçmelisiniz.

Renkli Banyolar

Aydınlatma da banyolara renk katmanıza yardımcı olacak başka bir unsurdur. Duşakabinlerde kullanıldığında çok derin bir hava yaratıyorlar.

Renkli Banyolar

Mobilyalarda ya da duvarlarda bir değişiklik yapamıyorsanız havlu setleri gibi küçük aksesuarlarda renkleri kullanabilirsiniz.

    

Renkli Banyolar

Zeminde yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi farklı renkler kullanarak banyonuza mükemmel bir hava katabilirsiniz.

Renkli Banyolar

Birbirinin tonları olan renkleri de banyoda tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki gibi koyu bir banyo istemeyenler zeminde daha açık renkler tercih edebilirler.

Renkli Banyolar

Klasik sevenler altın ve doğal taş tonlarını tercih ederek renkli bir banyo yaratabilirler.

Renkli Banyolar

Morun rahatlatıcı bir etkisi olduğu söylenir. Banyo da sanırım bu etkiyi en rahat kullanabileceğiniz alan olacaktır.

Renkli Banyolar

Desenli fayanslar bizde sıklıkla tercih ediliyor. Siz de bu desenli fayanslarla banyonuza renk katabilirsiniz.

Renkli Banyolar

Yine klasik bir dekorasyon ile karşı karşıyayız. Farklı desenler aynı alana doğallık katabilir.

Renkli Banyolar

Yukarıdaki taş modeli büyük desenlerin olduğu banyolar için tercih ediliyor. Ancak genelde büyük banyolarda kullanılıyorlar.

Renkli Banyolar

Geniş banyolarda açık renk ahşaplar koyu tonlarda renklerle kullanıldığında modern bir dekorasyon oluşuyor.

Renkli Banyolar

Kırmızı ve beyazı hem geniş hem dar banyolarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu kırmızı tonları çok daha şık duracaktır.

Önceki İçerik Biblo Modelleri
Sonraki İçerik Dekoratif Kutular ve Sepetler
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.