TwitterFacebookGoogle

Saksı Modelleri

Evlerimizi, bahçeleri şenlendiren çiçekler. Doğanın bizlere bir hediyesi yemyeşil yaprakları rengarenk görüntüleri ile bir başkadır çiçekler. Mis gibi kokuları enfes görüntüleriyle her biri bir mucizedir. Bulundukları her yaşam alanına canlılık katar neşe katar çiçekler. İş yerinde stresten uzaklaştırır, balkonlarda evlerimizi güzelleştirir çiçekler. İşte bu doğanın en güzellerine bir de saksı gerekmektedir. Bulundukları yere uygun çiçeğin doğasına uygun saksı modelleri gerekir. Saksı modelleri çiçeğin rahat büyüyebilmesi için köklerine veya büyüklüğüne uygun seçilmelidir. Böylece çiçeğe uygun bir yaşam alanı oluşturulacaktır. Saksı modellerini seçerken çiçeğin rahatlığı ön planda olmakla birlikte dekoratif açıdan da uygun modeller seçilmelidir. Öncelikle çiçeği koymak istediğiniz alanı belirleyin . Örneğin bu alan salon gibi kapalı bir alan olacaksa dekoratif bir saksı seçilmelidir.

 

 

    

Seramik saksılar ve tasarım ürünler daha uygun olacaktır. Plastik bahçe saksıları bulunduğu ortama uygun olmayacağından dekoratif açıdan da nahoş bir görüntü yaratacaktır. Büyük saksı modellerinin tercih edildiği salon dekorasyonunda kullanılan çiçeklerde genel yeşil otsu bitkiler oluyor. Bu bitkiler büyük ve yer kaplayan çiçekler olduğundan dekoratif açıdan da çok hoş bir görüntü oluşturuyor. Özellikle ofislerde veya kapı girişlerinde tercih edilen bu bitkilerin saksı modelleri de dikkat çekiyor. Büyük ağaç ve mermerimsi görüntüleri ve üzerine işlenen desenler ile çok modern ve şık duruyor. Balkon saksıları için de bir çok alternatif modeller var. Plastik modeller başta olmak üzere metal, seramik ve daha birçok seçenek var. Balkon kenarından sarkıtılmak isteniyorsa saksılar, buna uygun çengelli saksı modelleri üretilmekte. Metal ve plastik olmak üzere iki seçeneği olan bu saksıların kenarları işlemeli ve renkli seçenekleri dekoratif açıdan da çok hoş. Boy boy üretilen bu saksılar ile çiçekler daha güzel. Mutfak için özellikle bu yıl daha çok dikkat çeken bir saksı modeli de beyaz metal saksılar. Bu saksıların kenar kısımları sanki bir dantel edasında desenli üretiliyor. Renkli seçenekleri de var fakat en popüleri beyaz ve sade olanları diyebiliriz.

 

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat