Şamdan Modelleri

0
8083

Sadece bir aydınlatma aracı olmayan şamdan modelleri  görsel güzelliğinin yanı sıra adeta romantizmi de beraberinde getiriyor. Şamdan modelleri  ülkemizde son yıllarda daha  fazla kullanılmakta. İnsanların evleri için verdikleri özen dekorasyon için harcadıkları çaba ise tartışılmaz. Neden daha hoş bir mekan ya da yaşam alanı olmasın ki. İşte bu noktada insanlar bulundukları ortamı bir adım daha güzelleştirmek bir adı daha hoş kılabilmek için aksesuarları tercih ediyor. Evinizin ya da ofisinizin nasıl olduğunun duvarlarının renginin ya da mobilyalarının modelinin elbette ki önemi var. Renklerin insan ruhu üzerindeki etkisini mutlaka duymuşsunuz dur . İşte bizde buradan yola çıkarak güzel ve hoş mekanlar daha yaşanılası alanlar üretmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evinizin dekorasyonunda şamdan kullanmanız için bir malikaneniz olması gerekmiyor. Şöyle bir baktım da modellere gerçekten enfes tasarımlar var. Her eve ve dekorasyona uygun bir model mutlaka mümkün. Ahşap şamdanlar, perforje ,şamdanlar ,ayaklı şamdan modelleri , beyaz şamdan modelleri derken liste uzayıp gidiyor. Şamdan modellerinde tekli seçenekler olduğu gibi takım modellerde mevcut.

    

Özellikle ahşap modellerde kullanılan oyma desenler gerçekten tarzınızı yansıtabileceğiniz nadir örnekler arasında. Ama ahşap sevmeyenleri unutmadık tabii . Modern tasarımları sevenler için de seçenekler unutulmamış. Taşlı ve cam modellerle kombin edilen sıra dışı şamdanlar ise bir harika. Hep modellerden bahsettik renkleri unuttuk sanmayın. Cam ve perforje modellerde özellikle renkli seçenekler mevcut. Altın sarısı varaklı ya da gümüş varaklı modeller ise gerçekten altını ve gümüşü aratmayacak tarzda. Şamdanları masa üstüne kullanabilir ya da duvar konsollarınızı süsleyebilirsiniz. Sevdikleriniz için hazırlayacağını hoş bir yemeği masanız koyacağınız hoş bir çift şamdanla daha da hoş bir hale getirebilirsiniz. Şamdan modellerinden sonra gelelim fiyat listelerine. Aslında nasıl bir şamdan beğendiğiniz burada çok önemli çünkü iyi bir model alacaksanız bunun size biraz pahalıya geleceğini de şimdiden hatırlatmış olalım. Öncesinde de söylediğimiz gibi evinizde hoş bir hava yaratmak istiyorsanız şamdanlar aradığınız aksesuarlar arasında. Şamdanların aynı zamanda aydınlatma seçenekleri arasında olduklarını da hatırlatmış olalım.

 

Önceki İçerikSebzelik Modelleri
Sonraki İçerikÜtü Masaları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.