Seperatör

0
6950

Yeni dekorasyon önerilerinden biri olan separatör modellerini görmelisiniz.Büyük mekanlara hareket kazandırmak amaçlı veya dar mekanları bölmek amaçlı da kullanılan seperatörler çok güzel. Birbirinden güzel modellerini  ilgili mağazalarda bulabilirsiniz. Seperatörlerin dekorasyondaki yerine gelmeden önce nasıl bir ürün olduğu ile ilgili detaylar vermek istiyorum. Seperatörler paravanı andıran veya parça paça da kullanılabilen,ayaklı ,sabit veya yukarı dan sarkıtma yöntemi ile kullanılan dekoratif bir üründür. Birbirinden güzel model ve desenler den üretilen seperatörler bir çok malzemeden üretiliyorlar.Cam ve sert plastik bunlardan biri. Ahşap seperatörlere de rastlayabilirsiniz . Seperatörler kare veya daire şeklinde üretilmektedir.Tek tek parça olan kareleri birbirine monte edilerek kullanılır.Parça parça bir bütün elde edildiğinden istediğiniz ebata getirmeniz kolaydır.Bir odayı rahatça ayırabilir veya kocaman bir salona renk katmak için belli bir bölgeden aşağıya indirilebilir.

 

 

    

daha önce seperatör görmeyenler ve fikir sahibi olmak isteyenler için hazırladığımız görseller seperatörlerin nasıl kullanıldığı konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz. Seperatörlerin desenleri genelde oymalı olduğundan karşı tarafı rahatça görebilirsiniz.Tam olarak bir şeyi gizlemek amaçlı değilde ayırmak amaçlı kullanıldığının altını çizelim. Tavandan sarkıtılarak kullanılan modellerin renk ve desenleri çok hoş yaşam alanları yaratabilirsiniz. Seperatörler sadece salonlarda değil banyolarda ,yatak odaların da ,iş yerlerinde,mağazalar da,kuaförler de ve daha bir çok yaşam alnında rahatça kullanılan bir üründür.Banyolarda örneğin küveti diğer banyo ürünlerinden ayırmak amaçlı kullanılan seperatörler banyo dekorasyonun da önemli bir yer içermektedir.Ofislerde Masa aralarına veya mağazalar da vitrinlere,kuaförlerde duvarlara kullanılarak dekorasyon açısından göze hoş gelen ortamlar yaratırlar. Seperatörlerin fiyatları öyle uç noktalarda da değil.Hemen her bütçe ile uygulanabilecek bu dekorasyon önerisini bu yıl daha çok göreceğe benziyoruz. Seperatörlerin Modellerinde farklı desen ve modellerin birlikte kullanımı da olabiliyor.Sınır olmayan fikirler üretebilirsiniz.Hayal gücünüzü kolaylıkla kullanabileceğiniz dekoratif bir ürün olan seperatörler ilgili mağazalarda birbirinden güzel modeller ve yeni seçenekler bulabileceğinize eminiz. Seperatörlerin boncukları hatırlatacak bütün parçalı modellerini de hatırlatalım.Gri ,hardal,şeffaf,aynalı,kırmızı, lila ve daha bir çok renk bulabilirsiniz.Gül desenli ve minik daireler ile oluşturulan seperatörler gerçek ten göze hoş geliyor.Seçim yaparken bu modelleri dikkate alabilirsiniz.

 

Önceki İçerikPike Modelleri
Sonraki İçerikEyfel Kulesi Biblo
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.