Sarev

0
4325

Sarev ev tekstili ürünleri ve modellerini mutlaka görmüş olmalısınız. Sarev tüketicilere birbirinden güzel nevresim takımları ve pike modelleri sunuyor. Ev tekstili ürünleri üreten firma bir çok şube ile tüketicilere hizmet vermeye devam ediyor.Nevresim takımlarında özgün modeller tasarlayan firma pamuk saten ,pamuklu ve saten olmak üzere bir çok daha bir çok kumaş ile nevresim takımları üretiyor.Ev tekstili bir çok ürünü bünyesinde barındıran bir sektör. Sarev’de bu sektörde bulunan bir firma olarak üstüne düşeni yapıyor.Nevresim takımı modellerine şöyle bir bakalım. Daha çok renkli üreten firma sade ürünlerde de oldukça başarılı.Renkli nevresim takımların da kullanılan baskı modellerde son derece hoş.Çift kişilik nevresim takımlarında özellikle işlenen çiçekli figürler son derece modern.Kendinden desenli kumaşlar dan üretilen nevresim takımları genelde açık renkler için kullanılmış.

 

 

    

Yukarıda Sarev’in birbirinden güzel ve modern ürünlerine yer verdik.Bu görseller az çok sizi fikir sahibi yapacaktır. Ürünlerin de kaliteyi de ihmal etmeyen firma her geçen gün şube sayısını da artırıyor.Sadece nevresim takımları değil pikeleri,havluları ve daha bir çok ürünü görülmeye değer.Yatak örtüleri ve pike modelleri de üreten firmanın özellikle pamuk saten ürünleri çok kaliteli.El havluları,banyo havluları özellikle bambu modelleri çok güzel.Havlular en fazla kullanılan ev tekstili ürünleri olduğundan çabuk yıpranır ve eskirler.Fakat bambu havlular daha dayanıklıdır. Sarev’in bambu havluları ve bornoz takımları üzerinde kullanılan desenler ise ayrıca çok özenle işlenmiş . Makine deseni olsa da seçilen renklerin ve desenlerin bir birine uyumu hemen dikkat çekiyor. Havluları tek alabileceğiniz gibi takım halinde olanları da var. Takım modeller daha çok  iki adet küçük el havlusu, iki adet büyük banyo havlusu ve iki adet minik misafir havlusundan oluşuyor. Bu takımlar genç kızların çeyizleri için de son derece uygun. Çeyizlik hazırlanan bir diğer üründe bornoz takımları. Günlük kullanım için bornoz takımları da çok hoş fakat çeyizlik bornoz setleri bir harika. Sarev ‘in fiyatları piyasa fiyatları ile hemen hemen aynı .Çok pahalı değil anlayacağınız. Eviniz için ihtiyacınız olabilecek ürünleri uygun fiyatlara Sarev şubelerinde bulabilirsiniz.

 

 

Önceki İçerikTakı Dolabı
Sonraki İçerikBerjer Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.