Şeffaf Sandalye Modelleri

0
7065

Bu yılın farklı dekorasyon ürünleri arasına girmeyi başaran şeffaf sandalye modelleri  ile ilgili biraz araştırma yaptık. Bu araştırmanın sonuncunda şeffaf sandalyeler nerelerde kullanılabilir, hangi yaşam alanlarına daha uygun bir mobilya olur, bunu anlatacağız. Son zamanlarda farklı bir tarz yansıtan bu ilginç mobilyalar, veya aksesuar mobilya da denebilir, çok dikkat çekiyor. Birçok rengi ve modeli bulunan şeffaf sandalye modellerini hemen her yaşam alanına uygun hale getirebilirsiniz. Şeffaf sandalyelerin tamamı şeffaf renksiz olan modellerini parlak ve mat olmak üzere temin edebiliyorsunuz. Koltuk, berjer ve farklı tasarımları bulunan sandalye modellerinin bir de sade seçenekleri var. İnsan şöyle bir düşündüğünde renksiz bir ürün nasıl olabiliyor diyor fakat denemeden karar vermeyin. Son derece şık ve doğal duran şeffaf sandalyeler bulundukları ortama uygun bir form haline geliyor. Renksiz değil de renkli tercih edenler içi ise alternatif modeller de üretilmiş.

 

 

    

Şeffaf sandalye modelleri ile ilgili hazırladığımız görsellerden fikir sahibi olabilirsiniz. Şeffaf olan bu farklı ürün salonlarda berjer ve koltuk modelleri ile dikkat çekiyor ve buraya yakışıyor. Takım halinde kullanabilirsiniz fakat salonlar için tekli tasarımları tavsiye ediyoruz. Daha şık ve modern bir hava yaratıyor tekli ürünler. Aynı zamanda koltuk ve berjerler kış bahçeleri ve yaz bahçeleri için de çok şık bir ürün. Yeşil ile yani doğa ile birleşimi gerçekten enfes. Şeffaf sandalyelerin mobilya ile kullanılmış modellerini mutfak masaları veya yemek masaları için kullanabilirsiniz. Altılı veya sekizli takım oluşturabilirsiniz. Şeffaf bir sandalye nasıl bir masa ile kullanılır sorusunu da cevaplayalım. Şeffaf sandalyeleri cam masalar ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi ahşap ile birlikte üretilmiş bir şeffaf sandalyeyi de ahşap bir masa ile kullanabilirsiniz. Şeffaf sandalye modellerinin sadece ev için olanlarından bahsettik; ofis için üretilen renkli seçeneklerini de tavsiye ediyoruz. Özellikle renkli ve parlak üretilen şeffaf sandalyeler çok modern duruyor. Temizliği kolay olan bu sandalye modellerinin ömrü de çok uzun.

Önceki İçerikIsıtıcı Modelleri
Sonraki İçerikAlpino Tv Ünitesi
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.