Seramik Modelleri

0
7315

Banyo ve mutfakların döşemeleri için kullanılan seçeneklerden biri olan seramik modellerinden bahsedeceğiz sizlere. Birbirinden güzel model seçenekleri ile seramikler banyo ve mutfaklarda fark yaratmaya devam ediyor. Seramiklerin duvar kaplaması ve yer kaplaması olarak kullanılması ise ayrıca güzel. Banyo seramiklerinde gerek klasik gerek spor bir hava yaratmanız seramik modelleri ile hiç de zor değil. Banyo için kullanılan seramik modellerine şöyle bir bakıldığında daha çok sade renklerin yanı sıra zıt renklerin kullanımı hemen göze çarpıyor. Akıllarda kalmış banyo renkleri artık kullanılmıyor denebilir. Sanki bir salon dekore ediliyormuş gibi özen gösterilen banyo dekorasyonu artık daha hoş. Kahve veya yaldızlı bir sütlü kahve ile muhteşem bir dekorasyon oluşturmanız hiç de zor değil. Seramik modellerinin de bunda çok büyük payı olduğunu belirtelim. O kadar güzel modeller var ki renk seçiminiz yanlış bile olsa seramiklerin dokusu ve modeli yetiyor.

 

 

    

Özellikle son yıllarda üretilen seramik modelleri banyo ve mutfak dekorasyonunu ileriye taşıdı. Klasik modellerde kullanılan çizgiler gerçekten enfes. Kabartmalı ve simli modellerin de sunulduğu seramik modellerinde birlikte kullanım için bir uyum da söz konusu. İki farklı renkle birlikte ara ara kullanabileceğiniz kabartmalı ve blog modeller de var. Serpme olarak tercih edebilir veya sadece tek duvar tekniğiyle banyonuza renk katabilirsiniz. Mutfak seramiklerindeki son durum da banyo seramiklerinden farklı değil. O soğuk seramik görüntüsünü çoktan aşan desenler daha sıcak ortamlar için üretilmiş adeta. Mutfak seramik modellerinde ara bloglar fazla tercih edilse de son zamanlardaki dekorasyon seçenekleri arasında desenli ve kabartmalı modeller en fazla tercih edilenler arasında. Mutfak seramiklerinin sadece duvar kaplaması dışında yer için kullanılan modelleri de çok güzel. Duvar için kullanacağınız model ile bir takım gibi almanız da mümkün. Temizliği kolay ve kullanışlı olan seramiklerin uzun yıllar kullanımı da ayrıca tercih sebeplerinden. Seramik fiyatları model ve ebatına göre farklılık gösteriyor. Çok özel desenlerin tane olarak fiyatlandırıldığını da belirtelim.

Önceki İçerikPaspas Modelleri
Sonraki İçerikMutfak Tezgahları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.