TwitterFacebookGoogle

Servis Arabası

Çok fazla bilinen bir ürün değil aslında servis arabaları. Neredeyse bir çok evde de kullanılmıyor. Çok kullanışlı olan servis arabaları tam bir sunum aracı. Daha çok görsel bir ürün olan servis arabaları evlerden ziyade iş yerlerinde tercih ediliyor. Özellikle lokantalarda ,restoranlarda görebileceğiniz bu farklı ev gereci oldukça pratik. Ahşap ve metal olmak üzere bir çok modeli bulunan servis araçlarının iki katlı ve tek katlı olan modelleri üretiliyor. Tekerlekli olan bu modeller servis işlemini hızlandırmak amaçlı üretiliyor. Son derece şık modelleri bulunan servis araçlarında görüntüden çok kullanım rahatlığı ön plana çıkıyor. Fakat modelleri ile harmanlanan bu özellik dekoratif açıdan da şıklığını kaybettirmiyor. Aşağıda servis arabaları ile ilgili görsellere yer verdik. İş yeri veya ev için tercih edeceğiniz servis arabaları modellerine bakabilirsiniz. Ahşap modellerin ev için daha uygun olduğunu hatırlatalım. Metal veya ferforje üretilen servis arabaları dekoratif açıdan daha zayıf duruyor. Fakat ahşap servis arabaları görsel olarak özellikle içecek servisinde harika bir seçenek.

    

 

 

Servis araba fiyatlarını merak edenler için küçük bir araştırma yaptık. 120- 180 civarı olan fiyat aralıklarında uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor alıcıya. Servis aracını çok sık kullanacaksanız silinebilir ve suya dayanıklı sade modelleri tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak diğer modellere göre daha uygun olan bu arabaların kenar çerçevesi de oluyor. Ahşap modellerin düz olarak üretilen katları da var. Sadece içecek servisine uygun üretilmiyor. Hatta durumu daha pratik bir hale getirebilmek için düşünülmüş içecek bölmelerinin takım çıkarılabilen modelleri de yine ev için en uygun ürünler arasında. Ahşap ve metal modellerin dışında bir de hasır servis arabaları var. Tam olarak hasır kullanılmış değil aslında yapımında. Ama görsel olarak o hava verilmiş modele. Yine tek ve iki katlı seçenekleri bulunan bu hasır modellerin büyük tekerler ile harmanlanması modele ayrıca bir şıklık katmış. Yemek servisinde görselliğe dikkat edenlerin beğenisine sunulan servis arabalarının yemek odalarında dekoratif açıdan da tercih edildiğini belirtelim.

 

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat