TwitterFacebookGoogle

Sineklik Modelleri

Yaz günlerinde yaşanan ortak sıkıntılardan biridir davetsiz misafirler. Ne sesleri ne de iğneleri bir türlü uyutmaz. Sonrası ise kocaman bir şişlik ve kaşıntı. Evet konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere sineklerden ve sivrisineklerden bahsediyoruz. Özellikle yaz aylarını kabusa çevirebiliyor sinekler. Her şeyin bir çözümü olduğunu söylemeye gerek yok. İşte bu inatçı sineklerin çarelerinden biri de sineklikler. Öyle rahat ediyorsunuz ki anlatamam. Sineklikleri istediğiniz her yere taktırabilirsiniz. Balkon kapılarına, pencerelere hemen her alana rahatlıkla uygun ürünler mevcut. Sineklik modellerinin önce pencereler için olanlarından bahsedelim. Ölçü alınarak yapılan bu ürün birçok model içeriyor. Bu modelleri akordeon sineklik, menteşeli sineklik, çift kanat sineklik ve stor sineklik olarak ayırmak mümkün. En fazla tercih edilenler diyemeyeceğiz çünkü hepsi de eşit kullanılan modeller arasında.

 

 

    

Konuyu biraz daha açalım. Örneğin menteşeli sineklikler bir çerçeve yardımı ile pencereye monte ediliyor. Bu sinekliği istediğiniz zaman rahatça çıkarıp takabiliyorsunuz. Özellikle kış aylarında pencerelerden alınır bu modeller. Amaç kış aylarında çürümesin diye koruma altına almaktır. Aslında oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılır ama bu uygulama ürünün ömrünü uzatır. Bu tamamen kişisel bir tercihtir, isterseniz çıkarmazsınız. Stor sineklik modelleri pencerenin üst kısmına monte edilir ve bir aparat yardımı ile aşağı yukarı hareket eder. Stor sineklik modellerini de katlayabilir kış aylarında kullanmayabilirsiniz. Üzerinde bir koruma aparatı olduğundan dış etkenlere maruz kalmaz.

Bir de akordeon sineklik modelleri vardır. Bu modeller de yine çok fazla tercih edilenler arasındadır. Yeni de bir model olduğu söylenebilir. Akordeon sineklik modelleri özellikle sürgülü modellerde daha kullanışlıdır. Yazlık evlerin sürgülü kapılarına, balkonlara ve pencerelere uygulanan bu sistem oldukça yaygındır. Çift kanat olarak da uygulanan bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sineklik modellerinin pahalı olmadığını belirtelim. Şayet kullanmıyorsanız denemenizi öneriyoruz. Modellerine ilişkin görseller sizlere bu konu da fikir verecektir. Ne kadar farklı alanlarda ve ne kadar faydalı olduğunu da ayrıca belirtelim.

 

 

 

 

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat