TwitterFacebookGoogle

Tantitoni

 Mutfak ve ev eşyaları satan Tantitoni mağazalarını ele alacağız bugün. Şimdiye kadar mutfak ürünleri üreten ve satan bir çok firmadan bahsedttik sizlere. Kimisi sadece üreticiydi kimisi sadece satışını yapıyordu. Mufak ürünleri malum çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu ürünler çok çeşitli olduğundan olsa gerek model alternatifi oldukça fazla. Tantitoni şubelerini gezme fırsatı bulduysanız ne kadar şık ürünleri olduğunu görmüşsünüzdür. Şayet hale gezemeyenler var ise onlar için görseller hazırladık. Tantitoninin en güzel ürünlerinden derlediğimiz bu görseller sizlere firma ve ürünleri ile ilgili fikir verecektir. Mutfak gereçleri gün içinde kullnılan ürünler ve özel ürünler diye ikiye ayrılır. Günlük kullanım için alınan ürünlere çok dikkat edilmez . Hani iş görsün yeter gözü ile bakılır . Fakat artık görsellik ön planda olduğundan günlük kullanılan mutfak gereçlerinde bile hoşluk ve şıklık aranıyor.

 

 

    

Tantitoni tüketiciyi bu noktada yakalıyor ve birbirinden güzel ürünlerini kulllanıcıya sunuyor. Tantitoni ürünlerinde dikkat çeken en belirgin unsur renkleri ve modelleri. Aslına bakarsanız mutfak ürünleri üreten bir çok firma var neden Tantitoni diyeceksiniz. Tantitoninin ürünleri çok renkli hayat dolu. Sıradan bir kesme tahtası bile okadar güzel bir mutfak gereci haline getirilmiş ki neden tercih edildiğini açıklıyor bu durum. Tantitoni için eğlenceli mutfak gereçleri üreticiside denebilir bizce. İşi eğlenceye dönüştürmek çok zor bir iştir. Eğlencelei ve mutfak gereçleri ile daha şık mutfaklar, daha şık masalar yaratmak çok kolay. Birbirinden güzel kek kalıpları model ebat ve farklı seçenekleri ile çok tercih ediliyor. Kalp şeklinde kek kalıbı,dilimli kek kalıbı, gül desenli kek kalıbı ve renkli muffin kalıpları sıradışı modeller arasında. Eğlenceli spatula modelleri , hayvan figürlü rendeler, renkli tencereler oyuncak gibi. Renkli mutfaklar için aradığınız herşey Tantitoni’de. Bu kadar güzel modellerin fiyatları çok pahalı sanmayın. Tamamen tasarım ağırlıklı ürünleri sunan firma fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini son derece cazip hale getirmeyi de unutmamış. Cam demlik modelleri,renkli tavalar, çeşitli ebatlar daki salata kaseleri, renkli bıçak setleri yeni bir soluk getirmiş mutfaklara..

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat