Tekli Koltuk Modelleri

0
1850

Dekorasyon sektörü her geçen gün daha yeni ve sıra dışı ürünlerle karşımızda. Dekorasyonun içinde olmasanız da mağazalara veya yaşam alanlarına alıcı bir gözle bakıldığında hemen anlaşılıyor bu değişim. İnsanlar günden güne değişiyor ve kendilerinde yaratıkları bu farkı evlerinde, ofislerin de vakit geçirilen her türlü yaşam alanlarında hissetmek istiyorlar. Klasik takım ruhunda çıkan dekorasyon anlayışı da bunun bir göstergesi. Herkes kendini yansıtan sevdiği  aksesuar ve renkleri kullanarak birbirinden farklı yaşam alanları oluşturuyor. Bu gözle görünen değişim insanların ruh hali üzerinde de oldukça etkili. Sohbetlerde bir çok insan aldıkları mobilyalardan kullandıkları tarzlardan bahsediyor. Bu da ayrı bir kültür ortaya koyuyor ve insanlar arasında paylaşım daha farklı bir boyut kazanıyor.

    

Fancy Gallery Error:
No gallery with the ID 33 was found or you have not created albums for it yet.

Evlerde takım olarak kullanılan ve alınan mobilya tarzından çok uzun süre oldu sıyrılalı. Şimdilerde birbirinden farklı mobilyalar ile oluşturulan ve güzelleştirilen yaşam alanları çok moda. Gayet yerinde olan bu değişim çok farklı objelerinde kullanılmasına yol açtı. İşte bunlardan biride tekli koltuk modelleri. Tekli koltuklar genelde takımlar içinde yer alırdı. Bir üçlü ,bir ikili ve iki tekli olarak tanımlanırdı bu modeller. Oysa şimdi gideceğiniz bir çok mobilya mağazası size kocaman bir oturma grubu veya yalnız bir koltuk ya da kanepe ile alternatif bir seçenek oluşturuyor. Farklı modellerde olan bu kanepe ve koltukları bir araya getirerek çok hoş bir alan oluşturabiliyorsunuz. Tekli koltuk modellerinde klasik, country ve spor modeller bulabilirsiniz. Klasiklerde tekli koltuklar daha çok berjer tarzı oluyor. Spor modeller ise çok fazla gerçekten. Bazen minicik bir koltuk ,bazen kocaman ve farklı bir tasarımla çok farklı bir hava yaratmanız mümkün yaşam alanlarınızda. Kullanacağınız tekli koltuk modellerinin de yaratıcılığa kısaca farklı tasarımlara bir şans tanıyın. Dekorasyonunuzda tercih ettiğiniz rengin zıttı bir renk ve model kullanmanızda farkınızı gösterecektir. Eğer dekorasyon ile ilgili değilseniz kısa bir araştırma size yardımcı olacaktır. Örneğin dekorasyon dergileri , ilgili mağazalar ve t dekorasyon siteleri tabii .Tekli koltuk modelleri ile ilgili bu yılın trendlerini paylaştık başka bir dekorasyon önerisi ile görüşmek üzere …

 

Önceki İçerikÜtü Masaları
Sonraki İçerikTurkuaz Halı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.