Vileda Virobi

0
4401

Biz kadınların bitmeyen sıkıntısı temizlik. Ne kadar temizlerseniz temizleyin her zaman temizlenecek bir yer oluyor. Bir çok temizlik firması bu sürekli iş için yeni yeni ürünler piyasaya sunuyor ve yeni tasarımlar ile hanımların işini biraz daha kolaylaştırıyor.Geçmişe bakıldığın da temizlik işlerinde ki ilkellik akla geliyor hemen.İnsanlar için ne kadar zor dönemlermiş gerçekten.Çamaşır makinesin olmadığı bulaşık makinesinin olmadığı hatta suların evler bile gelmediği zamanlar. Şu bir gerçek ki o yıllar çok zorlu ve çetindi hanımlar için. Düşünsenize saatlerce su taşımak veya her gün elde çamaşır yıkamak ne kadar zor bir yaşam biçimi. Sonra sular velere geldi daha sonra merdaneli çamaşır makineleri ve otomatik çamaşır makineleri,bulaşık makineleri. Bu teknolojik ürünler hanımların işini temizlikte çok kolaylaştırdı.Fakat yer temizliği ile ilgili bu süreç bu kadar kolay olmadı.Hanımlar çok üzün süre ellerindeki süpürgeler ile süpürdü ve yer bezleri ile yerleri temizlemeye çalıştı.

 

 

    

Sonra bir gün Vileda saplı bir paspas üretti ve kadınlar dizleri üzerinde yer silmekten kurtuldu.Bu saplı paspas bir kova bir sap ve yıprandıkça değiştirebileceğiniz bir paspastan oluşuyordu.Hala çok fazla kullanılan bir temizlik gereci olan Vileda paspaslar her geçen yıl kendini bir kez daha yenilemeyi ihmal etmedi.Temizliği kolaylaştırmak adına bir çok farklı kumaşlardan , paspaslar, temizlik bezleri ve  kovalardaki yeni modeller yerini daha farklı bir ürüne bıraktı .Vileda Virobiye . Vileda Virobi Vileda firmasının sunduğu bir temizlik robotu.Bu temizlik robotu çok büyük değil bu nedenle rahatlıkla evde bulundurabilirsiniz.Ayrıca iki farklı modu var.Biri 30 dakikalık diğeri 120 dakika olmak üzere farklı bu iki mod ile günlük ve genel temizliği birbirinden ayırıyor. Vileda Virobiyi çalıştırmak için sadece mikrofiber temizleme pedini takıp istediğiniz modu seçerek düğmesine basıyorsunuz. Ve temizlik başlıyor.Sizin yapmanız gereken tek şey izlemek.Nerelerden nerelere geldi temizlik görüyorsunuz ya.Temizlik daha ne kadar kolaylaşabilir bilemiyoruz fakat Vileda’nın yaptığı bu son yenilik gerçekten alkışı hak ediyor.Yukarıda ki görsellerde  Vileda ürünlerine ve ayrıca Virobiye yer verdik. Bu temizlik robotunu ilgili mağazalarda inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikEyfel Kulesi Biblo
Sonraki İçerikBernardo
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.