Yapay Çiçekler

0
14935

Dekorasyon ürünlerinden bahsetmeye ve yeni ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Doğa ile iç içe yaşamak isteyip fakat çiçek de bakamayanlar için bir alternatif olan yapay çiçeklerden bahsedeceğiz. Kim istemez ki bir çiçek bahçesinde yaşamayı, fakat ev şartlarından veya kişisel nedenlerden ötürü birçok insan çiçek bakamıyor. Kimine göre bir hobi, bir zevk olabilen çiçek bakımı kimileri için o kadar da kolay olmuyor. Fakat dekoratif ürünlerde her şeye bir çare bulmak mümkün. Yapay çiçekler tam da bu derde deva olacak türden ürünler. Dekoratif amaçlı kullanılan yapay çiçeklerde o kadar doğal modeller var ki dokunmadan anlamanız mümkün değil yapay olduklarını. Yapay çiçek modellerinde birçok çiçek seçeneği var. Güller, laleler, begonyalar, papatyalar, yeşil renkli bitkiler, orkideler, karanfiller ve birçok saksı çiçeği bulmak mümkün.

 

 

    

Yapay çiçek denilen  fakat görüntü olarak hiç de orjinalini aratmayan bu çiçekleri hemen her alanda kullanmanız mümkün. Ofislerde, salonlarda hatta balkonlarda bile dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Balkonlar da yapay botanik bahçeler için de son derece uygun bir seçenek. Sarmaşık modelleri bile bulunan yapay çiçeklerin modelleri ile ilgili görsellere bakabilirsiniz. Yapay çiçeklerin özellikle tekli çiçek modelleri uzun vazolar ile masa üstlerinde ve kanepe kenarlarında sıkça kullanılıyor. Özellikle beyaz üretilen bu çiçekler aynı zamanda mekana da ferahlık katıyor. Geniş ve yayvan saksılar üzerine yerleştirilen yapay çiçekler yemek masaları için ve cam önlerinde kullanılan fiskos masalar için uygun seçenekler arasında. Yapay çiçeklerin küçük saksılar halinde üretilen çiçek modelleri ise ofis masaları için gayet şık duruyor. Fakat ofis içi veya kapı girişleri için daha çok büyük ve yeşil bitki modelleri tercih ediliyor. Yapay çiçekleri kalite kalite ayırmak mümkün. Daha öncesinde de söylediğimiz gibi iyi kalite bir yapay çiçek için iyi de bir ücret ödemeniz gerekiyor diyebiliriz. Tabii büyük modeller için. Tek satılan yine orjinaline çok yakın olan çiçekleri ise çok uyguna mal edebilirsiniz. Yıkanabilir özelliği ile ayrıca tercih nedeni yapay çiçekler.

Önceki İçerikRanza Modelleri
Sonraki İçerikPiknik Sepetleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.