TwitterFacebookGoogle

Yer Karoları ve Kalebodurlar

Yer karoları ve kalebodurların uygulandığı sayısız alan bulunmaktadır. Bu ürünlerin uygulandığı alanlar daha estetik ve daha kullanışlı olmaktadır. Aynı zamanda temizlik konusunda da büyük kolaylık sağlamaktadır. Çok rahat temizlenmesinin yanı sıra açık renkli yer karoları ve kalebodurlar kiri kısa süre de göstermezler. Çok dayanıklı olan bu ürünler çoğu mekanda tercih
edilmektedir. Bu alanlardan bazılarını sıralayacak olursak : ofisler, mağazalar, iş merkezleri, üniversiteler, evler ve buna benzer çok sayıda yerde kullanılan bu ürünler yapı sektörünün olmazsa olmaz elemanlarıdır.

Yer karolarını ve kalebodurları evlerimizde hangi alanlarda kullandığımızdan bahsedecek olursak; genellikle hol, mutfak, banyo gibi bölümlerde sıklıkla tercih edilirler. Bazen salonda da kullanıldığına rastlanabilir. Bu konu biraz kişinin zevkiyle ilgili olmakla birlikte, genel dekorasyon yapısına da bağlıdır. Dolayısı ile değişik bir çok evde, çok sayıda farklı uygulama gözlemleyebiliriz. Yer karoları ve kalebodurlar, değişik ebatlarda ve modellerde üretilmekte, müşterinin karşısında ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılayacak biçimde çıkmaktadır.

    

Peki yer karoları ve kalebodurların fiyatları ne kadar ? Bu ürünlerin fiyatları da birçok üründe olduğu gibi, boyutlarına, kalitesine ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Fakat fiyatlarla ilgili bir aralık vermek gerekirse metrekare başına 5 TL ile 150 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Seçilecek model tamamen kişinin zevkiyle alakalıdır.

Hem yer karolarında hem kalebodurlarda model seçimi yapılırken öncelikli kriter kullanılacakları alanlardır. Ev içerisinde hemen hemen kullanıldıkları her alanın farklı bir konsepti olduğundan modeller de bu konseptlere ayak uydurur. Genel olarak baktığımızda desenli ya da düz renkli olarak karşımıza çıkabilen yer karoları ve kalebodurlarda renk seçimi yaparken ise dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay var. Bir tanesi uygulanacağı alanın genişliği ve buna bağlı olarak teması. Kullanılan ürünün yoğunluğunun bulunduğu alana hakimiyeti ile arasında doğru bir orantı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle karoların ve kalebodurların modellerini seçerken büyük resmi görebilmenizde ve ona göre bir karar vermenizde fayda var. Son olarak renk seçiminde renklerin anlamlarını ve diğer aksesuar ve mobilyalar ile uyumlarını göz önünde bulundurmayı da ihmal etmeyin. Bütün bunları değelendirdiğinizde ortaya çok şık bir dekorasyon çıkabilir.

 

 

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat