Yuvarlak Masa Modelleri

0
16418

Masa modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir yuvarlak masalar. Kimi zaman bir toplantı masası kimi zaman da bir yemek masası oluverirler. Yuvarlak masa modelleri birçok malzeme seçeneği ile üretilmektedir. En fazla tercih edilen malzeme örneği ise ahşap ve camdır. Ahşap yuvarlak masa modelleri bir çok yaşam alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Takım halinde satıldığı gibi ayrıca da alınması mümkündür. Mobilya firmalarında bulabileceğiniz bu masa modellerinin çok güzel ve özel seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin klasik bir salon dekorasyonunuz var, işte bu noktada oymalı bir yuvarlak masa modeli ile kombin edebilirsiniz. Muhteşem el işçiliği olan yuvarlak masalar bulmanız mümkün. Fakat tercihiniz kare değil yuvarlak bir masa kullanımı olacak ise geniş bir alana ihtiyaç duyacaksınız. Bunu da buradan hatırlatmış olalım. Her zaman dediğimiz gibi her malzemenin, her aksesuarın ve her mobilyanın güzelliği ve özelliği farklıdır. Bu güzelliğini öne çıkarmanın doğru yolu  doğru ürünü doğru yaşam alanında kullanmaktır.

    

 

 

Doğru alanda kullanılan eşya doğru dekore edildiğinde ise parlayacaktır. Yuvarlak masalar sadece ahşap değil aynı zamanda cam ve plastik olarak da üretilmektedir. Cam yuvarlak masa modelleri yine ahşap masa gibi bir çok yaşam alanında kullanılmaktadır. Mutfak masası olarak kullanılmasının yanı sıra çok şık ferforje  ayak modelleri ile salon dekorasyonu için de gayet uygundur. Cam olduğu için renk sıkıntısı da yaratmayan yuvarlak cam masa modellerinin ferforje ayakları bir çok renkte de alıcıya sunulmaktadır. Cam masa modelleri büyük ve küçük olmak üzere farklı boyda üretilmektedir. Küçük modelleri daha çok davet ve çeşitli organizasyonlar için uygun olurken büyük modelleri ev için ve iş yerleri için uygun olmaktadır. Ahşap ve cam masa modellerinde fiyat karşılaştırılması yapıldığında ise kullanılan ahşaba göre fiyat değişmektedir. Ama ortalama bir rakam baz alınırsa cam masa fiyatlarının daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Plastik yuvarlak masa modelleri ise daha çok balkon, yazlık ev ve bahçeler için tercih edilmektedir. Sandalyeleri ile birlikte satılan bu yuvarlak masa modellerini kullanımı oldukça pratiktir.

Önceki İçerikKandil Modelleri
Sonraki İçerikSinema Sistemi
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.