Zigon Sehpa

0
9687

Güzel bir ev için yapılması gerekenlerden bahsetmek istiyorum bugün biraz. Daha önceki yazılarımız da evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken şeyin önce sizin rahatlığınızı ön plana çıkarması gerektiğini söylemiştim. Ne kadar şık olursa olsun o ev size hoş gelmiyorsa alınan bütün eşyalar yapılan bütün masraf boşunadır. Ne istediğinizi bilmelisiniz. Bizlerde doğru seçimler ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bugün kocaman orta sehpa sevmeyenler yada sevenler içinde olsun yazı başlığımız. Ben zigon sehpası olmayan bir ev düşünemiyorum gerçekten. Malum herkes kocaman evlerde yaşamıyor. Alan kısıtlı olduğunda anne babamızdan biliriz misafir gelince hemene zigon sehpalar çıkarılır misafirin önüne getirilir. Çay , poğaça börek servisi zigon sehpalar üzerinden devam ederdi. Aman geçmişte kaldı diye düşünmeyin hala çok kullanışlı bir ev gerecidir zigon sehpalar. Kalabalık eşya sevmeyenler içinde son derece uygundur. Üstelik şimdi çok modern ve şık modeller üretilmekte. Sıra dışı modellerden bahsetmiyorum bile. Salon takımlarının ayrılmaz bir parçasıdır zigon sehpalar. Sadece misafir için değil, oturma grubu arasında yada iki berjer arasında da çok iş görür zigon sehpalar. Şöyle bir modellere bakalım.

    

Örneğin cam zigon sehpalar gerçekten çok şık. Fakat benim tercihim ahşap modellerden yana. Cam modeller bana daha çok büyük masaları anımsattığından olsa gerek ahşap modeller de yapılan tasarımlar daha modern geliyor. İç içe geçe bilen bu hoş zigon sehpalarda tasarımlarda bir hayli fazla . Farklı ahşap türlerinden renk renk zigon sehpalar üretiliyor.Uzun süre kullanacağınız bu ürünün deri kumaşlar dan imal edilmiş olanlarını bile bulabilirsiniz. Zigon sehpalar farklı  şekillerde üretiliyor .Çanta modeli olan yani katlanabilir modellerin yanı sıra iç içe geçe bilen modelleri de var. Zigon sehpalar genelde dört farklı boy sehpadan oluşur. Fakat bu son tasarımlar üçlü yada ikili seçeneklerde sunuyor. Son derece mantıklı bir fikir herkes dört tane sehpaya ihtiyaç duymayabilir. Bu yeni modeller ve uygulama tüketicinin de hoşuna gitmiş olmalı üçlü modeller daha çok tercih ediliyor diyebilirim. Modern zigon sehpa modelleri ve renkleri de tüketicinin dikkat ettiği nedenler arasında..

 

Önceki İçerikAyna Modelleri
Sonraki İçerikKoltuk Şalı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.